Facebook
From Small Hog, 6 Years ago, written in Plain Text.
Embed
Download Paste or View Raw
Hits: 208
  1. Wilkołaki:
  2.  
  3. Likantropia - Choroba przenoszona przez kontakt śliny wilkołaka z krwią jego ofiary podczas gdy wilkołak jest w swej zwierzęcej formie.
  4.             - Ofiara ta w zależności od organizmu przeżyje ugryzienie i sama stanie się wilkołakiem lub umrze. (Na serwerze jest to zależne od losu. Kiedy są wolne miejsca gracz ma 50% szans na to, że jego postać przeżyje; kiedy nie ma miejsc, postać umiera w 100%)
  5.             - Wilkołaki podczas każdej pełni księżyca przybierają postać zwierzęcia. Prócz paru mankamentów nie różni się on w zupełności od wilka. Są to: nieco krótszy pysk, ludzkie oczy oraz kłaczasty ogon.
  6.             - W formie zwierzęcej wilkołak w pełni traci kontrolę nad umysłem. Staje się nierozumną bestią, której jedynym celem jest zaspokojenie rządzy mordu. Lubują się w ludzkim mięsie.
  7.             - W ludzkiej formie wilkołak w zależności od charakteru i osobowości jest w stanie zapanować nad pragnieniami (które w tym przypadku wydają się być słabsze):
  8.              *Wilkołak, który stłamsza swą przypadłość, walczy z nią i wydaje się nie być podatnym na instynkty, nie różni się niczym od zwykłego człowieka.
  9.              *Wilkołak, który jest bardziej podatny na agresje i górują w nim negatywne cechy charakteru zdaje się wyróżniać od otoczenia w ludzkiej formie. Jest owłosiony w mniejszym lub większym stopniu na całym ciele. Charakterystyczne jest krótkie owłosienie porastające czoło. Tęczówki oczu są otoczone czarną obwódką. Głos również zdaje się być mniej ludzki. Zapach jego jest uwarunkowany od trybu życia, który podytkowany jest przez opanowujące umysł zwierzęce instynkty.
  10.             - Ugryzienie, czy zadrapanie wilkołaka, czy to w ludzkiej, czy to w zwierzęcej formie pozostawia blizny, których usunięcie jest niemożliwe. Rany te można zatamować wyłącznie przy użyciu mieszanki dyptamu i srebra. Zadane obrażenia w ludzkiej formie nie powodują, że ofiara umrze, czy stanie się wilkołakiem. Są jednak śmiertelne na wskutek wykrwawienia, na domiar czego ofiara już na zawsze rozwinie pewne wilcze cechy, jak pociąg do krwistego mięsa.
  11.             - Wilkołaki na kilka dni przed pełnią, jak i na kilka dni po pełni księżyca są bardzo osłabione i rozdrażnione.
  12.             - Likantropia nie jest przekazywana genetycznie, co oznacza, że potomstwo wilkołaka nie odziedziczy jego choroby, przy kopulacji z człowiekiem zdrowym. (Nie jest to jednak potwierdzone naukowo)
  13.