Facebook
From SAASDA, 3 Months ago, written in Plain Text.
Embed
Download Paste or View Raw
Hits: 70
 1. Jeden z wielu setów, znanej powszechnie niebieskiej rodziny CRIPS, grupa ta składa się tylko i wyłącznie z czarnoskórych małolatów, którzy reprezentują oldschoolową szkołę, która polega na wzajemnym szacunku, zaufaniu i rodzinie. W tym gangu, jeśli jesteście z tej samej dzielnicy, znacie się od małego, każdy dla każdego jest bratem. Eight Tray Crips, to pierwotna grupa stworzona do tego by czarnuchy z osiedla czuły się bezpiecznie, nieograniczane przez inne sety, czy wrogi gang BLOODS. Reprezentowany przez dwójkę braci gang pnie się ku górze by pokazać kto jest prawdziwym gangsterem.
 2.                                                                   HOOD
 3.  Jeden z odłamów setu Crips, mieszczący się na Willowfield, a konkretnie jednej z głównych uliczek. 85'ST, Sama ulica posiada złą opinie, przez akcje które mają tam miejsce każdego wieczoru,zaczynając od  małego handlu dragami a kończąc na strzelaninach, Jeśli wchodzisz na tą ulice, musisz wiedzieć że możesz już nie wrócić, a twoje ciało może skończyć na dnie oceanu przy dokach, Samą ulice można poznać głównie po Niebieskim kolorze,również nie obejdzie się Graffiti w których odznacza się rodzinny kolor, Grafiti czarnuchów  charakteryzuje się  zmienionymi słowami  głównie  z CK na CC,Na samej ulicy jest pełno  rozrzuconych butelek po browarze dokładniej Olde,nie zabraknie również torebek po samarach. Ulica mieści się przy dokach  LS River, przy dokach w których nie jeden czarnuch z niebieskiej rodziny stracił życie, na wskutek walki wręcz czy też strzelaniny, w samych dokach również nie zobaczy się ściany której nie zdobi napis ''Sloobs'' czy inne niebieskie arcydzieło.
 4.                                                         Kultura
 5. Alfabet; Alfabet crips można zobaczyć podczas ich gestykulacji czy to rozmowy, również na murach nie zabraknie kultury crips - na których to zostają zmieniane słowa w który znajduje się CK - co oznacza Crip killa, m.in - Staccs, na murach również unika się literki B - którą jest zamieniana na S przykładem jest Sloobs co jest obrazą dla odwiecznego wroga Bloods
 6. C-Walk; Jest to styl poruszania się Crips, często wykonuj się go aby ośmieszyć wroga, po wygranej walce.Jeśli czarnuch nie umie C-walka, lepiej nie być w jego skórze. Sam styl poruszania się powstał we wczesnych latach 70. w Compton. C-walk nie jest tańcem jak wielu uważa.
 7. Crippin' - Jest to styl życia Crips, w którym nie patrzy się na ''Jutro'' żyje się chwilą, Walisz dragi, ruchasz dziwki, nic innego cie nie obchodzi, żyjesz jak by to miał być twoj ostani dzień.
 8. Niebieska rodzina używa Staccow są to m.in;
 9. //stack2 - "East Side", wykonać go może zwykły szczur, pokazuje on z której strony los santos się wywodzisz.
 10. //stack1 - Jest to uniesienie ręki  do góry, i ukłąda z palców literę "C", jest to forma pozdrowienia, a zaś używając tego stacc'a do wroga jest to forma obrażenia  poprzez okazanie nad nim wyższości.
 11. Tatuaże w Crips mają bardzo duże znaczenie m.in jest to ;
 12. C.R.I.P.S - wydziarane literki oznaczają miejsce jakie zajmujemy w rodzinie, Każda litera przynosi ze sobą większy szacunek ze strony szczurów, oraz uznanie ze strony OG.
 13. BK - Blood Killer - otrzymuję ją czarnuch który zabił wroga z czerwonej rodziny.
 14. Krople łzy pod okiem; Czesto dziarane pod okiem, jest to pamiątka dla czarnuchów którzy swoje przesiedzieli za handle, strzelaniny czy inne tego typu wybryki.
 15. East-Side - Jest najczęsiej dziarany na łapie, świadczy on z której strony C-wood pochodzisz.
 16.                                                                          Pięcioraminna Gwiazda (tutaj wstaw zdj gwiazdy)
 17.  
 18.  
 19.  
 20. Niebieska bandana; Jest to skrawek szmatki który świadczy że poznałeś już cały ten syf, i pniesz się do góry w swojej rodzinie, mało który czarnuch dostaję tę barwę, a jeśli dostaję to musiał się serio mocno wykazać w oczach OG, lub YOG
 21. Brązowa Bandana; Jest to bandana dla czarnucha który pokzał się z lepszej strony lub zabłysnął jakimś czynem, został zauważany przez niebieską rodzine, lecz jego zdanie nie jest brane pod uwagę,Choć nie jest już takim popychadłem