Message: Trying to access array offset on value of type bool

Download Paste or View Raw
Hits: 228
  1. Ocena (subiektywna) Portowców na półmetku rundy zasadniczej.
  2.
  3. Będą to oceny w skali 1-6 (z krótkim podsumowaniem). Są to moje prywatne noty, niekonsultowane z lekarzem ani z farmaceutą.
  4. Wszelkie zażalenia proszę wysyłać gołębiem pocztowym.
  5.
  6. Bramkarze
  7.
  8. Dante Stipica (6)
  9.
  10. Piłkarz rundy, transfer sezonu, najlepszy bramkarz Ekstraklasy. To dzięki niemu jesteśmy na 3 miejscu w tabeli.
  11.
  12. Jakub Bursztyn (bez noty)
  13.
  14. Grał tylko w Pucharze Polski, a tu oceniam postawę w Ekstraklasie.
  15.
  16. Obrońcy
  17.
  18. Benedikt Zech (5)
  19.
  20. Stoper, jakiego w Ekstraklasie ze świecą szukać. Klasa, czytanie gry i do tego piekielna szybkość. 14 występów, brakuje mu tylko jakiejś bramki.
  21.
  22. Konstantinos Triantafyllopoulos (5)
  23.
  24. Kiedy przychodził, obawialiśmy się, że będzie miał sporo żółtych kartek, ale okazało się, że gra bardzo czysto i skutecznie. Komplet meczów i minut + bramka. Na minus braki szybkościowe.
  25.
  26. Igor Łasicki (4)
  27.
  28. Grał mało, ale jak już występował, to nie zawodził. Jego szansą jest ustawienie
  29. 3-5-2. To na pewno udany transfer. Wymiana Fojuta na Łasickiego okazała się świetnym ruchem.
  30.
  31. Hubert Matynia (3)
  32.
  33. Wskoczył do składu dopiero po kontuzji Nunesa, mecze lepsze przeplata słabszymi. Na plus debiutancki gol, na minus braki kondycyjne.
  34.
  35. Ricardo Nunes (3)
  36.
  37. Wygrał rywalizację z Matynią w trakcie letnich przygotowań i grał do momentu odniesienia kontuzji. Zdrowy na pewno jest w czołówce na swojej pozycji w lidze, niestety wieku już nie oszuka, coraz częściej wypada przez urazy.
  38.
  39. Jakub Bartkowski (3)
  40.
  41. Zaczął sezon na ławce, jednak szybko wrócił do składu, 2 asysty, kilka bardzo dobrych meczów, ale ostatnio pod formą.
  42.
  43. David Stec (2)
  44.
  45. Pierwsze dwa mecze po 90 minut, później grał mało i złapał kontuzję. W ofensywie daje więcej niż w obronie, ale na liczby się to nie przekłada.
  46.
  47. Pomocnicy
  48.
  49. Adam Fraczczak (3+)
  50.
  51. Grał mało, ale najważniejsze, że w ogóle mógł wrócić do gry. Świetna zmiana w Białymstoku, obecnie ważny joker w talii Kosty.
  52.
  53. Sebastian Kowalczyk (5)
  54.
  55. Wszedł w sezon powoli, ale jak się rozkręcił to były fajerwerki, bramki i asysty. Do tego przede wszystkim udźwignął ciężar opaski kapitańskiej. Jemu przepis o młodzieżowcu okazał się niepotrzebny, żeby regularnie grać. 14 z 15 meczów po 90 minut.
  56.
  57. Santeri Hostikka (2)
  58.
  59. Dostał dużo szans, głównie jako rezerwowy. Ale jeden błysk w Białymstoku to za mało.
  60.
  61. Iker Guarrotxena (2)
  62.
  63. Największy przegrany wśród Porotwców. Tylko 158 minut w lidze, bez liczb. Wygląda na to, że zimą się pożegnamy.
  64.
  65. Srdjan Spiridonovic (5)
  66.
  67. W sezon wchodził dość długo, ale jak już okrzepł, to stał się najważniejszym elementem ofensywy Pogoni. 666 minut 4 bramki i 2 asysty. Wygląda na gościa, który dopiero się rozkręca.
  68.
  69. Marcin Listkowski (2)
  70.
  71. Piłkarz zagadka, umiejętności nikt mu nie odmawia, ale czegoś cały czas brakuje. 14 meczów i tylko jedna asysta, nadal czekam aż się kiedyś rano obudzi...
  72.
  73. Kacper Kozłowski (bez oceny)
  74.
  75. Dostał 27 minut, błysnął, ale czekam na prawdziwą szansę Kacpra. Oczywiście pamiętając, że ma on 16 lat.
  76.
  77. Kamil Drygas (bez oceny)
  78.
  79. Njawiększy pechowiec, po dwóch meczach poważna kontuzja. Bardzo go brakuje.
  80.
  81. Zvonimir Kozulj (4)
  82.
  83. Wymarzony początek sezonu, dwie bramki, później zamieszanie transferowe i słabsza forma. W ostatniej kolejce wrócił i wszyscy wierzymy, że to powrót króla.
  84.
  85. Damian Dąbrowski (3)
  86.
  87. Ostatni letni transfer, był odpowiedzią na kontuzję Drygasa. Kilka niezłych spotkań, ostatnio rezerwowy. Liczymy na więcej.
  88.
  89. Tomás Podstawski (3)
  90.
  91. To nie jest ten Tomek, który jeszcze niedawno był typowany do gry w kadrze Polski. Stał się solidnym ligowcem, ale nic ponad to.
  92.
  93. Napastnicy
  94.
  95. Soufian Benyamina (bez oceny)
  96.
  97. Zagrał tylko 30 minut w tej rundzie, kandydat do pożegnania już zimą.
  98.
  99. Michalis Manias (1)
  100.
  101. Najgorszy transfer letniego okienka, 93 minuty w lidze i nic dobrego nie można o nim napisać. Jeśli się nagle nie przełamie, to chyba obierze kolejny kierunek, na przykład Cypr?
  102.
  103. Adam Buksa (4)
  104.
  105. Świetnie zaczął, ale później jak Zvonek - być może był zajęty zamieszaniem transferowym. Mamy w ataku tylko jego, jednak pięć bramek to chyba jednak za mało jak tej klasy zawodnika.