- Wednesday 11th Dec 2019 - Schedule Time UK GMT+1
- Soccer
- 13:00 UEFA Youth League : Dinamo Zagreb U19 vs Manchester City U19 BT Sport 2 (CH-32)
- 14:00 UEFA Youth League : Club Brugge U19 vs Real Madrid U19 RMC Sport 1 France (CH-1)
- 16:00 UEFA Youth League : Bayern München U19 vs Tottenham Hotspur U19 BT Sport 2 (CH-32)
- 16:00 UEFA Youth League : Olympiakos Piraeus U19 vs Crvena Zvezda U19 Arena Sport 1 Serbia (CH-2)
- 16:00 UEFA Youth League : Atlético Madrid U19 vs Lokomotiv Moskva U19 Match TV Game Russia (CH-3)
- 18:30 FIFA Club World Cup : Al Sadd vs Hienghène Sport Fox Sports 2 USA (CH-4)
- 18:30 ABSA Premiership : Mamelodi Sundowns vs Stellenbosch SuperSport 4 (CH-5)
- 18:55 UEFA Champions League : Shakhtar Donetsk vs Atalanta BT Sport 1 (CH-31) | Polsat Sport Premium 2 (CH-6) | Sky Sport Uno IT (CH-7)
- 18:55 UEFA Champions League : Dinamo Zagreb vs Manchester City TNT USA (CH-56) | BT Sport 3 (CH-33) | Polsat Sport Premium 1 (CH-8) | Sky Sport Football IT (CH-46)
- 20:45 England Championship : Birmingham City vs Queens Park Rangers Sky Sports Football (CH-35) | Sky Sports Main Event (CH-38)
- 20:45 England Championship : Derby County vs Sheffield Wednesday Sky Sports Action (CH-37)
- 21:00 UEFA Champions League : PSG vs Galatasaray Sony ESPN HD (CH-2) | RMC Sport 1 France (CH-1)
- 21:00 UEFA Champions League : Club Brugge vs Real Madrid BT Sport ESPN (CH-34) | Movistar Liga de Campeones (CH-5)
- 21:00 UEFA Champions League : Bayern München vs Tottenham Hotspur TNT USA (CH-56) | BT Sport 2 (CH-32) | Polsat Sport Premium 1 (CH-8)
- 21:00 UEFA Champions League : Olympiakos Piraeus vs Crvena Zvezda beIN Sports HD 7 (CH-9)
- 21:00 UEFA Champions League : Atlético Madrid vs Lokomotiv Moskva BT Sport 3 (CH-33) | Match TV Game Russia (CH-3) | Sky Sport Football IT (CH-46)
- 21:00 UEFA Champions League : Bayer Leverkusen vs Juventus SuperSport 6 (CH-10) | Polsat Sport Premium 2 (CH-6) | Sky Sport Uno IT (CH-7)
- =========================================================================
- Basketball
- 01:00 NCAAB : Wisconsin vs Rutgers Big Ten Network (CH-1)
- 02:00 NCAAB : Nebraska Omaha vs Arizona Pac-12 Arizona (CH-2)
- 02:30 NCAAB : Chattanooga vs Virginia Tech ACC Network (CH-3) | BT Sport ESPN (CH-34)
- 03:00 NCAAB : Michigan vs Illinois Big Ten Network (CH-1)
- 04:00 NCAAB : Prairie View A&M vs Arizona State Pac-12 Network (CH-4)
- 01:00 NBA : Houston Rockets vs Cleveland Cavaliers Fox Sport Ohio (CH-5)
- 01:00 NBA : Boston Celtics vs Indiana Pacers NBCS Boston (CH-6)
- 01:00 NBA : Los Angeles Lakers vs Orlando Magic Sportsnet One (CH-7)
- 01:15 NBA : LA Clippers vs Toronto Raptors ESPN (CH-44) | Sky Sports Arena (CH-36) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
- 01:30 NBA : Charlotte Hornets vs Brooklyn Nets YES (CH-8)
- 02:00 NBA : Atlanta Hawks vs Chicago Bulls NBCS Chicago (CH-9)
- 02:00 NBA : Utah Jazz vs Minnesota Timberwolves Fox Sports North (CH-10)
- 03:00 NBA : Memphis Grizzlies vs Phoenix Suns Fox Sport Arizona (CH-11)
- 03:30 NBA : New Orleans Pelicans vs Milwaukee Bucks ESPN (CH-44)
- 04:00 NBA : Oklahoma City Thunder vs Sacramento Kings NBCS California (CH-12)
- 04:30 NBA : New York Knicks vs Golden State Warriors Sportsnet One (CH-7)
- =========================================================================
- Ice-hockey
- 01:00 NHL : Boston Bruins vs Washington Capitals NBCSN (CH-43)
- 01:30 NHL : Ottawa Senators vs Montréal Canadiens Sportsnet Ontario (CH-13)
- 03:30 NHL : Philadelphia Flyers vs Colorado Avalanche NBCSN (CH-43)
- =========================================================================
- Cricket
- 05:45 Pakistan vs Sri Lanka Willov TV (CH-17)
- 14:20 India vs West Indies Star Sports 1 (CH-11)
- =========================================================================
- Golf
- 23:00 President's Cup - Golf 2019 President's Cup: Day One Sky Sports Golf (CH-14)
- =========================================================================
- Snooker
- 13:45 Scottish Open Home Nation Series Eurosport 1 UK (CH-41)
- 19:45 Scottish Open Home Nation Series Eurosport 1 UK (CH-41)
- =========================================================================
- Sailing / Boating
- 20:30 WSL Tour - Quiksilver Pro Hawaii FOX Sports 2 USA (CH-4)
- =========================================================================
- Futsal
- 01:00 Sorocaba x Dracena Liga Paulista de Futsal BandSports Brasil (CH-15)
- =========================================================================
- Volleyball
- 01:00 Zawiercie vs Hebar Polsat Sport Poland (CH-47)
- 01:00 Jastrzebski vs Halkbank CANAL+ Sport Poland (CH-48)
- 01:30 ACH Ljubljana vs Kemerovo nSport+ Poland (CH-12)
- 19:55 Tours vs Perugia CANAL+ Sport 2 Poland (CH-13)
- 20:30 Maaseik vs Zenit Kazan CANAL+ Sport Poland (CH-48)
- 20:30 LKS Lodz W vs Chemik Police W Polsat Sport Poland (CH-47)
- =========================================================================
- Thursday 12th Dec 2019 - Schedule Time UK GMT+1
- Soccer
- 09:30 Australia W-League : Melbourne City vs Melbourne Victory BT Sport 1 (CH-31)
- 17:00 ABSA Premiership : Golden Arrows vs BV Wits SuperSport 4 (CH-1)
- 18:55 UEFA Europa League : Rennes vs Lazio Sky Sport Uno IT (CH-2) | RMC Sport 1 France (CH-3)
- 18:55 UEFA Europa League : CFR Cluj vs Celtic BT Sport 3 (CH-33) | Sky Sport Football IT (CH-46)
- 18:55 UEFA Europa League : Eintracht Frankfurt vs Vitória Guimarães Sport TV2 Portugal (CH-4) | Polsat Sport Premium 1 (CH-5)
- 18:55 UEFA Europa League : Standard Liège vs Arsenal BT Sport 2 (CH-32) | La Deux Belgium (CH-6)
- 18:55 UEFA Europa League : APOEL vs Sevilla Sony Six HD (CH-7) | Gol Spain (CH-8)
- 18:55 UEFA Europa League : Qarabağ vs F91 Dudelange CBC Sport Azerbaijan (CH-1)
- 18:55 UEFA Europa League : Dynamo Kyiv vs Lugano Futbol 1 Ukraine (CH-9)
- 18:55 UEFA Europa League : København vs Malmö FF Kanal 9 Sweden (CH-10) | 6'eren Denmark (CH-11)
- 18:55 UEFA Europa League : Basel vs Trabzonspor beIN Sports 1 Turkey (CH-12) | Polsat Sport Premium 2 (CH-13)
- 18:55 UEFA Europa League : Getafe vs Krasnodar Sony ESPN HD (CH-14) | Movistar Liga de Campeones (CH-15)
- 18:55 UEFA Europa League : PSV vs Rosenborg Fox Sports 2 NL (CH-16)
- 18:55 UEFA Europa League : LASK Linz vs Sporting CP SONY TEN 3 HD (CH-17) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
- 21:00 UEFA Europa League : Porto vs Feyenoord Sport TV1 Portugal (CH-49) | Polsat Sport Premium 2 (CH-13) | Fox Sports 2 NL (CH-16)
- 21:00 UEFA Europa League : Rangers vs Young Boys BT Sport 3 (CH-33)
- 21:00 UEFA Europa League : Wolfsburg vs Saint-Étienne RMC Sport 1 France (CH-3)
- 21:00 UEFA Europa League : Gent vs Oleksandria La Deux Belgium (CH-6)
- 21:00 UEFA Europa League : Ludogorets vs Ferencváros BNT 1 Bulgaria (CH-1)
- 21:00 UEFA Europa League : Espanyol vs CSKA Moskva Sony Six HD (CH-7) | Movistar Liga de Campeones (CH-15)
- 21:00 UEFA Europa League : Roma vs Wolfsberger AC Sky Sport Uno IT (CH-2)
- 21:00 UEFA Europa League : Borussia M'gladbach vs İstanbul Başakşehir SONY TEN 3 HD (CH-17) | beIN Sports 2 Turkey (CH-8) | Polsat Sport Premium 1 (CH-5)
- 21:00 UEFA Europa League : Wolverhampton Wanderers vs Beşiktaş BT Sport ESPN (CH-34) | beIN Sports 1 Turkey (CH-12)
- 21:00 UEFA Europa League : Slovan Bratislava vs Sporting Braga Sport TV2 Portugal (CH-4)
- 21:00 UEFA Europa League : Manchester United vs AZ BT Sport 2 (CH-32) | Sky Sport Football IT (CH-46) | Fox Sports 1 NL (CH-9)
- 21:00 UEFA Europa League : Partizan vs Astana Arena Sport 1 Serbia (CH-10)
- =========================================================================
- American-football
- 02:20 NFL : New York Jets @ Baltimore Ravens FOX (CH-54) | Sky Sports Action (CH-37) | Sky Sports Main Event (CH-38)
- =========================================================================
- Basketball
- 02:00 NCAAB : Iowa Hawkeyes vs Iowa State Cyclones ESPN2 (CH-45) | BT Sport 1 (CH-31)
- 01:00 NBA : Philadelphia 76ers vs Boston Celtics TNT USA (CH-56) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
- 02:30 NBA : Cleveland Cavaliers vs San Antonio Spurs Fox Sport Ohio (CH-4)
- 03:00 NBA : Dallas Mavericks vs Detroit Pistons Fox Sport Detroit (CH-2)
- 04:30 NBA : Portland Trail Blazers vs Denver Nuggets TNT USA (CH-56)
- =========================================================================
- Ice-hockey
- 01:00 NHL : Nashville Predators @ Buffalo Sabres Premier Sports 1 (CH-1)
- 01:00 NHL : Boston Bruins @ Tampa Bay Lightning NESN (CH-3)
- 01:00 NHL : New York Islanders @ Florida Panthers Fox Sport Florida (CH-5)
- 01:00 NHL : Columbus Blue Jackets @ Pittsburgh Penguins AT&T SportsNet Pittsburgh (CH-6)
- 06:30 NHL : Winnipeg Jets @ Detroit Red Wings TSN3 (CH-7)
- 02:00 NHL : Vegas Golden Knights @ St. Louis Blues Premier Sports 2 (CH-8)
- 02:00 NHL : Edmonton Oilers @ Minnesota Wild Fox Sport Wisconsin (CH-9)
- 03:00 NHL : Toronto Maple Leafs @ Calgary Flames Sportsnet West (CH-10)
- 03:00 NHL : Chicago Blackhawks @ Arizona Coyotes NBCS Chicago (CH-11)
- 04:00 NHL : Carolina Hurricanes @ Vancouver Canucks Premier Sports 1 (CH-1)
- 04:00 NHL : Los Angeles Kings @ Anaheim Ducks Fox Sport West (CH-12)
- 04:30 NHL : New York Rangers @ San Jose Sharks MSG+ (CH-13)
- =========================================================================
- Cricket
- 05:45 Pakistan vs Sri Lanka Sony ESPN (CH-16)
- 06:00 Australia vs New Zealand BT Sport 3 (CH-33)
- 15:45 Qatar T10 League : Desert Riders vs. Falcon Hunters FreeSports (CH-18)
- 17:45 Qatar T10 League : Flying Oryx vs. Swift Gallopers FreeSports (CH-18)
- =========================================================================
- Tennis
- 16:00 Diriyah Tennis Cup Saudi Arabia Eurosport 2 UK (CH-42)
- 18:00 Diriyah Tennis Cup Saudi Arabia Eurosport 2 UK (CH-42)
- =========================================================================
- Combat sports
- 10:00 World Judo Tour 2019 Sky Sport Arena IT (CH-17)
- =========================================================================
- Golf
- 01:00 President's Cup - Golf 2019 President's Cup: Day Two GOLF Channel (CH-14)
- =========================================================================
- Snooker
- 13:45 Scottish Open Home Nation Series Eurosport 1 UK (CH-41)
- 19:45 Scottish Open Home Nation Series Eurosport 1 UK (CH-41)
- =========================================================================
- Volleyball
- 17:30 Norwid Czestochowa vs AGH Krakow Polsat Sport Poland (CH-47)
- 18:00 Ceske Budejovice vs Lube Civitanova CANAL+ Sport Poland (CH-48)
- 20:25 Trentino vs Fenerbahce CANAL+ Sport Poland (CH-48)
- 20:30 Bedzin vs Rzeszow Polsat Sport Poland (CH-47)
- =========================================================================
- Winter Sports
- 17:00 European Curling Championships National Grand Slam Men's and Women's Draw 7 Sportsnet Ontario (CH-19)
- =========================================================================
- mecze live meczyki Mecze na żywo meczyki live online free online streams Batmanstream Stream Sports - Batmanstream