Facebook
From Azsixons, 6 Months ago, written in Plain Text.
Embed
Download Paste or View Raw
Hits: 106
 1. Nick Steam:
 2.  
 3. ♯{ค}zรιχση§? ZW
 4.  
 5. Wiek:
 6.  
 7.  21
 8.  
 9. STEAM ID 64:
 10.  
 11.  76561198051523799
 12.  
 13. Coś o sobie:
 14.  
 15. Jestem Graczem i lubię oglądać strimki :)
 16.  
 17. Doświadczenie Role Play:
 18.  
 19. Wiele godzin gry na na GtaLife.pl oraz wiele godzin spędzonych na serwerach bez WH, GTA MP, Arma 3 Lakeside i streamach. Znam wszystkie komendy/słownictwo i jak odgrywać dobre RP
 20.  
 21. Fabuła postaci:
 22.  
 23. Micheal Shroud to 24 letni fanatyk Pranków. Pół mieszkania zajebane kamerami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżąca na ziemi kamere czy statyw i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 24 letnim życiu już z 10 razy był na takim zabiegu. Tydzień temu poszedł na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak go tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu hak w nodze.
 24.  
 25. Druga połowa mieszkania zajebana Akademia Pranksterow, Poradnikami Prankstera, xD itp. Co tydzień Micheal robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie pranksterskie tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na i oglada filmiki Marcina Dubiela . Kiedyś Micheal mnie wkurwił to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc ze Marcin Dubiel ustawia pranki. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na YouTube rangę SuperWidz, za najebanie 10k komentarzy i lajkow pod filmikami."
 26.  
 27. "Jak jest ciepło to co weekend nagrywa kolejny prank. Od jakichś 5 lat w każdą niedzielę wrzuca kolejny swoj chujowy prank i pierdoli, ze kiedys to on sie wybije i bedzie milionerem. Jak dostalem 10k likow pod postem to Micheal przez tydzień pie**olił że to dzięki temu, że wspomnial o tym na jednym ze zwoich filmikow.
 28.  
 29. Przy jedzeniu zawsze pierdoli o YouTube i za każdym razem temat schodzi w końcu na ustawiane pranki, Micheal sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr niedostatecznie zarybiajo tylko kradno hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać Akademie prankow żeby się uspokoić.
 30.  
 31.    
 32. Czego oczekujesz od Serwera?:
 33.  
 34. Od serwera oczekuje przede wszystkim dobrego RP, policjantow na sluzbie i dobrej zabawy ;)