Facebook
From PAN!C, 1 Week ago, written in Plain Text.
Embed
Download Paste or View Raw
Hits: 66
 1. #regulamin
 2.  
 3. Nowy regulamin, obowiązuje od momentu upublicznienia na grupie. Jeśli chodzi o sankcje to korzystamy z wszystkich jakie daje nam Facebook, moderator/administrator w momencie wymierzania kary decyduje o długości wyciszenia, bana itp.
 4.  
 5.     1. Wstęp / Ogólne
 6.  
 7. Piekarnia Sierżanta jest grupą, która ma celu zrzeszyć widzów Sierżanta Bagiety.
 8. Na grupie możemy podzielić się tylko tym co jest związane z contentem Bagiety i tym, co jest związane ze służbami mundurowymi.
 9.  
 10. Administracja zastrzega sobie prawo do edytowania regulaminu w każdej chwili, nawet bez podania informacji jednakże będziemy przykładali jak najwięcej starań, żebyście wiedzieli wszystko na bieżąco.
 11.  
 12. Moderacja/Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia postów bez podania przyczyny.
 13.  
 14. Należy korzystać z opcji szukaj, zanim o coś zapytasz, wyślesz film, napiszesz posta, upewnij się, że nie był on już postowany na grupie, bardzo pomocny w tym wypadku jest system hashtagów. *
 15.  
 16. Prosimy o przestrzeganie zasad pisowni, interpunkcji, ortografii języka polskiego.
 17. (Nie chodzi nam tutaj o podręcznikowe pisanie rozprawek w postach, zachowajcie chociaż minimum zasad, a wszystkim będzie się przyjemniej prowadziło dyskusję, bądź czytało wasze posty)
 18.  
 19.     2. Zakazuje się:
 20.  
 21.     a) Prowokowania, obrażania, poniżania, nękania służb mundurowych, innych użytkowników grupy, mniejszości, grup, osób sławnych, polityków, celebrytów itp. - Każdy, może mieć swoje zdanie na temat patrii politycznych, papieża, kościoła, religii, drużyn piłkarskich, drużyn unihokeja, ale prosimy zachować je dla siebie i w miarę możliwości powstrzymać się od ich propagowania, jeśli już wywiąże się dyskusja, to MUSI ona przebiegać w sposób KULTURALNY w innym przypadku, cały wątek zostanie usunięty, a toksyczni uczestnicy zostaną ZBANOWANI.
 22.     b) Postowania, udostępniania, pisania, ogłoszeń kupna, sprzedaży wymiany jakichkolwiek dóbr materialnych i niematerialnych, ofert pracy itp. - ta grupa to nie e-bazarek do zawierania transakcji, nawet jeśli do takowej dojdzie między członkami grupy, moderacja nie odpowiada za poniesione straty.
 23.     c) Spamowania w jakiejkolwiek postaci.
 24.     d) Rozpowszechniania treści pornograficznych, także linków, odnośników prowadzących do nich.
 25.     e) Podawania jakichkolwiek nieprawdziwych informacji.
 26.     f) Publikowania treści rasistowskich, faszystowskich, dyskryminujących ze względu na płeć, orientację, wiek itp.
 27.     g) Zadawania jakichkolwiek pytań w celu złamania lub naginania prawa.
 28.     h) Podszywania pod członków służb mundurowych.
 29.     i) NADUŻYWANIA słów powszechnie uznanych jako wulgarne.
 30.     j) Udostępniania treści nie związanych z tematyką służb mundurowych lub contentem Sierżanta Bagiety
 31.     k) Zadawania monotonnych, prostych pytań, na które możemy bez problemu znaleźć odpowiedź w internecie oraz pytań, które nie są związane z tematyką grupy.
 32.     l) Wysyłania jakichkolwiek łańcuszków.
 33.     m) Nadmiernego cross-postowania czyli wysyłania tych samych postów na podobne grupy.
 34.     n) Upubliczniania prywatnych danych osobowych innych członków oraz innych ludzi (adres, miejsce zamieszkania, numery telefonów, e-maile)
 35.     o) Ciągłego pisania zdań drukowanymi literami.
 36.    p) Trollowania członków grupy.
 37.    r) Zwracania do użytkowników samym nazwiskiem.
 38.    s) Postowania linków z filmami Bagiety w celu poinformowania, że wyszedł nowy odcinek na jego kanał - zawsze robi to sam Bagiet i przypina post.
 39.     t) Nadmiernego Postowania contentu typu "Police Activity"
 40.     u) Pisania postów bez hashtagów. *
 41.     w) Nadużywania emotikon.
 42.     y) poke-writeing'u (Pisania naprzemiennie dużymi i małymi literami)
 43.     z) Reklamowania innych twórców yt/twitch/mixer/fb itp.
 44.  
 45. Nie róbcie głupot, jesteśmy tu dla siebie, to od nas zależy jaki poziom będzie miała ta grupa, jako moderacja dołożymy wszelkich starań, aby przypilnować porządku na grupce, a i jeszcze jedno, nie śmiejecie się z ludzi, którzy z was by się nie śmiali.
 46.  
 47. * Za niedługo wprowadzimy opcję segregowania postów za pomocą hashtagów, aktualnie jestem w trakcie pracy nad całym systemem, który będzie wprowadzony w najbliższym czasie.