Aneesh Mahajan
B.Tech (Elektronik ve Haberleşme)
NIT, Hamirpur İş Deneyimi:
Uygulama Geliştirici, IBM (23 Ay) p> 4 10
Ankur Yadav
B.Tech (Elektronik ve Aletler)
ITM Üniversitesi,
Gurgaon p> 9 15
Anjul Pratap Singh
B.Tech (Bilgisayar Bilimi)
KIET Ghaziabad,
GBTU Lucknow p> 6 12
Ankur Raheja
B.Tech (Elektronik ve Haberleşme)
NIT, Durgapur
İş Deneyimi:
Sistem Mühendisi, Infosys (21 Ay) p> 7 13
Deepak Yadav
B.Tech (Elektronik ve Haberleşme)
ITM Üniversitesi,
Gurgaon
İş Deneyimi:
Mühendis, Ericsson (8 Ay) p> 8 14
Gaurav Kukreja
B.Tech (Otomobil)
ITM Üniversitesi,
Gurgaon p> 12 18
Ganesh Mehta
Kirorimal College,
Delhi Üniversitesi
İş Deneyimi:
Mali Analist, Shivambu International
(12 Ay) p> 10 16
Anmol Vivek Toppo
BE (Bilgisayar Bilimleri)
CSVTU, Bhilai p> 11 17
Gourishankar B Kadechur
B.Tech
BM Sreenivasaiah Mühendislik Fakültesi,
Visvesvaraya Teknoloji Üniversitesi,
Bangalore p> 13 19
Gurpreet Singh
B.Tech (Mekanik)
NIT, Rourkela
İş Deneyimi: /> Lisans Mühendislik Stajyer, JSW Steel Ltd
(9 Ay) p> 15 21
Ishan Kapur
B.Tech (Elektronik ve Haberleşme)
Guru Tegh Bahadur Teknoloji Enstitüsü,
Guru Gobind Singh Indraprastha Üniversitesi, Delhi p> 14 20
K. Siva Chandra Lochan
Chaitanya Bharathi Enstitüsü
Osmania Üniversitesi, Haydarabad, Andra Pradeş
İş Deneyimi: /> Sr. Systems Engineer
18 24
Jahnavi Mohan
BA (Hons.) Matematik
İsa & amp; Mary College,
Delhi Üniversitesi p> 16 22
Harshavardhan Tumma
B.Tech (Enstrümantasyon)
Andhra Üniversitesi Mühendislik Fakültesi,
Visakhapatnam p> 17 23
Kshitiz Hatrı
B.Tech (Kimyasal)
IIT, Bombay p> 19 25
Manik Madan
B.Tech (Elektronik ve Haberleşme)
GB Pant Government Engg. College,
Guru Gobind Singh Indraprastha Üniversitesi, Delhi p> 21 27
Mayank Methi
B.Com. (Hons.)
Sri Guru Gobind Singh Ticaret Üniversitesi,
Delhi Üniversitesi p> 20 26
Nişant Aggarwal
B.Com. (. Hons) /> Hansraj Koleji
Üniversitesi /> CFA (ABD) Seviye 1 Temizlendi
İş Deneyimi: /> Kıdemli Analist, KPMG (29 Ay) <
25 31
Monica Gupta
Raj Kumar Goel Teknoloji Enstitüsü,
Gautam Buddh Teknik Üniversitesi, UP p> 22 28
Nitin
B.Tech (İnşaat Mühendisliği)
NIT, Surathkal p> 27 33
Mridul Singh Gangwar
B.Tech (Elektronik ve Haberleşme)
LN Mittal Enformasyon Enstitüsü & amp; Teknoloji,
Jaipur p> 24 30
Manjit Singh Negi
BE (Üretim Süreci ve Otomasyonu
Mühendislik)
Netaji Subhas Enstitüsü p> 23 29
RP Naidu Suravarapu
Jawahar Lal Nehru Teknoloji Üniversitesi,
Hyderabad
İş Deneyimi: Sistem Mühendisi, Tata Danışmanlık Hizmetleri
(30 Ay),
Lisansüstü Mühendisi Stajyeri, Vedanta Alüminyum
Sınırlı (4 Aylık) p> 26 32
Poorva Girotra
B.Com. (Hons.)
Lady Shri Ram Üniversitesi,
Delhi Üniversitesi
İş Deneyimi:
Analist, Verity Bilgi Çözümleri (12 Ay) p> 29 35
Rahul Jasoria
B.Tech (Elektronik ve Haberleşme)
JSS Teknik Eğitim Akademisi,
Noida
İş Deneyimi:
Yazılım Test Mühendisi, QA Kurulumu (13 Ay) < / p> 28 34
Rajat Saigal
B.Tech (Instrumention & Control)
BVCOE,
Guru Gobind Singh Indraprastha Üniversitesi,
Delhi p> 30 36
Saumya Bourai
B.Sc (Hons.) Fizik
St.Stephen Üniversitesi, Delhi Üniversitesi
İş Deneyimi:
Türev İşlemci, Vadeli İşlemler İlk Bilgi. Pvt.
(2 Aylık) p> 32 38
Sai Abhishek Bharadwaj V
B.Tech (Elektrik Mühendisliği)
NIT, Kurukshetra
İş Deneyimi:
Uygulama Geliştirici, IBM (22 Ay) p> 33 39
Remal Valtan M
B.Tech (Bilgi Teknolojisi) /> Sri Sai Ram Mühendislik Koleji, Anna Üniversitesi Chennai
İş Tecrübesi
(6 Ay),
Programcı Analist, Bilinen Teknoloji
Çözümler (17 Ay) p> 31 37
Sartaj Singh Saroha
BE (Mekanik)
Mühendislik Manav Rachna Koleji,
Faridabad İş Deneyimi: /> Yardımcısı Mühendisi, Bhushan çelik
35 41
Saurabh Singh Thakur
B.Tech Mechanical
NIT, Raipur p> 34 40
Sonia Kumari
Iş Ekonomisi Lisans
Shivaji College,
Delhi Üniversitesi p> 36 42
Vaibhav Gupta
B.Tech (Bilgi Teknolojisi)
Bharti Vidyapeeth Mühendislik Fakültesi,
/ / Delhi İş Gücü:
Yardımcı Sistem Mühendisi, TCS (20 Ay) p> 38 44
Upasana Gautam
İşletme Lisansı
Symbiosis Uluslararası Üniversiteler, Pune / Yönetim Araştırmaları için Symbiosis Merkezi,
41 47
Suresh Kumar Sankoju
B.Tech (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği)
Vellore Teknoloji Enstitüsü,
Vell Üniversitesi, Vellore İş Deneyimi:
Systems Engineer, TCS (45 Ay) < / p> 37 43
Udita Paliwal
B.Com. (Hons.)
Daulat Ram Üniversitesi,
Delhi Üniversitesi p> 39 45
Viswanadh Sogana
B.Tech (Elektronik ve Haberleşme)
QIS Mühendislik Fakültesi ve Mühendislik Fakültesi; Teknoloji,
Ongole
İş Tecrübesi:
Asistan (Nakit ve Kıyas), SBI (19 Ay) p> 42 48
Aditi Rao
BA (Hons.) İşletme Ekonomisi
Ram Lal Anand Üniversitesi,
Delhi Üniversitesi
Staj: Kotak Mahindra Bank
Profil: Kurumsal Bankacılık p> 3 51
Aditi Bakshi
Finansman ve Yatırım Analizi Lisans Programı Shaheed Sukhdev İşletme Araştırmaları Yüksekokulu,
University of Delhi
İş Deneyimi:
Canara Bankası (5 Ay)
Staj: DTZ
Profil: Araştırma p> 1 49
İsha Srivastava
B.Com.
Yönetim Bilimleri Enstitüsü,
Lucknow Üniversitesi
Staj: Eksen Bank
Profil: Proje Finansmanı p> 9 57
Juhi Lakhotia
İşletme Araştırmaları Lisans (Maliye)
Shaheed Sukhdev İşletme Araştırmaları Yüksek Okulu,
Delhi Üniversitesi
CFA (ABD) Seviyesi 1 Temizlendi
İş Deneyimi:
Akıllı Küp (24 Ay)
Staj: HDFC
Profil: Kurumsal Krediler p> 8 56
Isha Aggarwal
BA (Hons.) Ekonomi
Shri Ram Ticaret Üniversitesi
Üniversite Delhi
Staj: Citibank
Profil: Ürün Yönetimi p> 7 55
Akanksha Walia
B.Com. (Hons.)
Delhi College of Arts & amp; Ticaret,
Üniversite Delhi
Staj: ICICI Securities
Profil: Yatırım Bankacılığı p> 5 53
Kamal Singh Martolia
B.Tech (IT)
Bundelkhand Mühendislik ve Teknoloji Enstitüsü (BIET) Jhansi Govt. Üniversite, Uttar Pradesh Teknik Üniversitesi
Staj: RBI
Profil: Kırsal Planlama & amp; Kredi Dairesi p> 10 58
Jasmeet Kaur
B.Com. (Hons.)
Sri Guru Gobind Singh Ticaret Üniversitesi,
Delhi Üniversitesi
Staj: Risk Pro
Profil: Risk Yönetimi p> 11 59
Kamal Yadav
B.Com. (Hons.)
Sri Venkateswara Koleji,
Delhi Üniversitesi
Staj: HUDCO
Profil: Kurumsal Finansman p> 12 60
Kapil Kardam
B.Tech (IT)
Maharaja Agrasen Teknoloji Enstitüsü,
Guru Gobind Singh Indraprashta Üniversitesi, Delhi
Staj: Hindistan Bankası
Profil: Kredi Değerleme p > 13 61
Madhur Malik
BA (Hons.) İşletme Ekonomisi
(Finans ve İşletme Araştırmaları)
Sri Guru Nanak Dev Khalsa Üniversitesi,
Delhi Üniversitesi
CFA (ABD) Seviye 1 Onaylandı
Staj: JM Financial Services Ltd.
Profil: Öz Sermaye Araştırma p> 14 62
Kiran Thammaneni
BE (Elektronik ve Haberleşme)
SRKR Mühendislik Koleji, Bhimavaram, Andhra Pradesh, Andhra Üniversitesi
İş Deneyimi:
CMC Ltd (24 Ay)
Staj: Eturnus Sermaye
Profil: Yatırım Bankacılığı p> 15 63
Kriti Daga
B.Sc. Ekonomi (Hons.)
St.Xavier College,
Kolkata, Kalküta Üniversitesi
Staj: Religare Menkul Değerler
Profil: Araştırma p> 17 65
Mehak Sharma
BA (Hons.) İşletme Ekonomisi
(Finans ve İşletme Araştırmaları)
Sri Guru Gobind Singh Ticaret Üniversitesi,
Delhi Üniversitesi
İş Deneyimi: > Aon Hewitt (6 ay)
Staj: Eturnus Sermaye
Profil: Yatırım Bankacılığı p> 16 64
N. Shiva Prasad
Chaitanya Bharathi Teknoloji Enstitüsü (CBIT),
Hyderabad, Osmania Üniversitesi
İş Deneyimi:
Accenture (19 ay)
Staj: Anand Rathi
Profil: Servet Yönetimi p> 18 66
Namrata Panwar
BA (Hons.) İşletme Ekonomisi
(Ekonomi ve Finans)
Gargi College,
Delhi Üniversitesi
CFA (ABD) Seviye 1 Temizlendi
Staj : Risk Pro
Profil: Risk Yönetimi p> 19 67
Namrata Sethi
Iş Etütleri Lisans (Finans)
Delhi Üniversitesi, İşletme Araştırmaları Shaheed Sukhdev Koleji
İş Deneyimi:
Deloitte Haskins ve Satıyor (8 ay)
Staj: Nomura Hizmetler Hindistan Pvt. Ltd.
Profil: Yatırım Bankacılığı p> 21 69
Nishtha Tewari
BA (Hons.) İşletme Ekonomisi
(Finans ve İşletme Araştırmaları)
Gargi College,
Delhi Üniversitesi
Staj: Citibank
Profil: Ürün Yönetimi p> 20 68
Phuntsog Galex
B.Com.
Hansraj Üniversitesi,
Delhi Üniversitesi
Staj: HUDCO
Profil: Kurumsal Finansman p> 22 70
Nişant Bansal
B.Com. (Hons.)
Hans Raj Üniversitesi, Delhi Üniversitesi
CA Son Aday
CFA, ICFAI
Staj: DE Shaw
Profil: Temel Araştırma p> 23 71
Puneet Kajla
BA (Hons.) Ekonomi
St. Stephens College, Delhi Üniversitesi
Uluslararası İşletme Yüksek Lisans Diploması
Operasyonlar
Staj: HUDCO
Profil: Dahili Denetim p> 26 74
Priyal Bagaria
B.Sc. Ekonomi (Hons.)
St. Xaviers Koleji, Kolkata, Kalküta Üniversitesi
CFA (ABD) Seviyesi 1 Temizlendi
Staj: Religare Macquarie Serveti
Yönetim Ltd
Profil : Risk Yönetimi p> 27 75
Prachi Ahuja
B.Com. (Hons.)
Maitreyi College, Delhi Üniversitesi
İş Deneyimi:
KPMG Global Services (5 Ay)
Staj: Risk Pro
Profil: Risk Yönetimi strong> p> 24 72
Prateek Bedi
Delhi Üniversitesi Shivaji Üniversitesi
Staj: Jones Lang LaSalle
Profil: Private Equity (Ayrılmış) Fon Grubu) p> 25 73
Priyanka Kori
Bachelor of Finance & amp; Yatırım Analizi
Shaheed Sukhdev İşletme Araştırmaları Koleji,
Delhi Üniversitesi
İş Deneyimi:
Infraline Technologies Pvt. (37 Ay)
Staj: Finnacle Capital Advisors
Profil: Proje Finansmanı p> 29 77
Raghu Kannuri
B.Tech (Civil)
JNTU Mühendislik Fakültesi, Hyderabad, JNTU, Hyderabad
İş Deneyimi:
Infosys Technologies Ltd. (18 ay)
Staj: Sriram Transport Finans Şirketi Ltd.
Profili: Hazine ve ipt. Kurumsal Finansman p> 28 76
Raghu Rasala
B.Sc. (Matematik)
PG College of Science, Osmania Üniversitesi, Hyderabad
İş Deneyimi:
TCS (24 ay)
Staj: IFCI Venture Capital Funds Ltd
Profili: Proje Değerlendirmesi p> 30 78
Rajat Goel
B.Com. (Hons.)
Delhi College of Arts & amp; Ticaret,
Delhi Üniversitesi
CA Son Aday
Staj: Edelweiss Financial Services Ltd.
Profil: Araştırma p> 31 79
Rupak Saha
B.Com. (Hesaplar ve Finans Hons.)
St.Xaviers Koleji, Kalküta Üniversitesi, Kolkata
İş Deneyimi:
PK Dhelia & amp; Co (18 ay)
Staj: SBI Capital Markets Ltd.
Profil: Proje Değerlendirme & amp; Yapısal Finans p> 32 80
Rashmi Beria
B.Com. (Hons.)
Gargi College,
Delhi Üniversitesi
Staj: TVS Capital Fund Ltd.
Profil: Kurumsal Risk Yönetimi p> 33 81
Sandeep Singh
YMCA Mühendislik Enstitüsü, Maharishi Dayanand Üniversitesi (MDU) CFA (ABD) Seviyesi 1 Temizlendi
İş Deneyimi:
Deep Computer & amp; Co (12 ay)
Staj: MCX-SX
Profil: Research & amp; Ürün Geliştirme p> 34 82
Rohit Yadav
B.Tech (Elektronik ve Haberleşme)
Deenbandhu Chhotu Ram Bilim Üniversitesi
Teknoloji, Murtal
Staj: Kotak Mahindra Bank
Profil: Kurumsal Bankacılık span> p> 35 83
Saurabh Patel
B.Com. (Hons.)
Maharaja Agrasen Koleji,
Delhi Üniversitesi
Staj: Kotak Mahindra Bank
Profil: Kurumsal Bankacılık p> 36 84
Shameena VV
B.Com.
Christ College, Irinjalakuda,
University of Calicut
Staj: MCX-SX
Profil: Araştırma p> 37 85
Utkarsh Aggarwal
B.Tech (Bilgi Teknolojisi)
Jaypee Bilgi Teknolojileri Enstitüsü, Noida
Staj: Goldman Sachs
Profil: Piyasa Riski Yönetimi & amp; Analiz p> 38 86
Shivam Jindal
B.Com. (Muhasebe ve Finans)
St. Xavier's College, Kolkata, Kalküta Üniversitesi
Yetkili Şirket Sekreteri, NSE Sertifikalı Pazar
Profesyonel-Seviye 1
Staj: Alpha Capital
Profil: Servet Yönetimi p> 39 87
Vaibhav Lalwani
BA (Hons.) İşletme Ekonomisi
(Finans ve Uluslararası İşletme)
Shivaji Üniversitesi,
Delhi Üniversitesi
Staj: Boğa Yatırım Fonu
Profili: Araştırma & amp; Analiz p> 40 88
Vikram Datta
Iş Etütleri Lisans (Finans)
Shaheed Sukhdev İşletme Araştırmaları Yüksek Okulu,
Delhi Üniversitesi
Staj: Genpact
Profil: Kurumsal Finansal Planlama & amp; Analiz
(FP & A) p> 44 92
Vaidahi Singhal
BA (Hons.) Ekonomi
Lady Shri Ram Kadın Koleji, Delhi Üniversitesi
Profesyonel Program Yönetimi ve
/ Toptan Bankacılık, SPJIMR
İş Deneyimi: Standard Chartered Banka (30 Ay)
Staj: Goldman Sachs
Profil: Yatırım Bankacılığı p> 42 90
Tapas Kumar Behera
B.Tech. (EEE)
NIT Surathkal, Karnataka
İş Deneyimi:
Atos Origin Pvt. (42 Ay)
Staj: IDBI Bank
Profil: Proje Finansmanı p> 41 89
Yash Saxena
B.Tech (IT)
Bhagwan Parshuram Teknoloji Enstitüsü,
Guru Gobind Singh Indraprashta Üniversitesi, Delhi
Staj: Quatrro Global Services
Profil: Risk Yönetimi p > 45 93
Varun Kalia
BA (Hons.) Ekonomi
Sri Guru Gobind Singh Ticaret Üniversitesi,
Delhi Üniversitesi
CFA (ABD) Seviye 1 Temizlendi
Staj: Kotak Mahindra Bank
Profil: Kurumsal Bankacılık p> 43 91
Abhijit Saha
B.Tech (Bilgi Teknolojisi) Batı Bengal Teknoloji Üniversitesi, span> CFA (ABD) - 2. Seviye Silinmiş. Span> İş Deneyimi: span> p> Infosys Limited ( 34 ay) span> p> 1 94
Abhimanyu Singh B.Tech (Malzeme ve Metalurjik p> Mühendislik) span> p> IIT Kanpur span> p> 2 95
Abhishek Anand B.Tech (Bilgi ve Telekomünikasyon) p> İş Tecrübesi: span 50e> HCL Technologies (30 ay) span> p> 3 97
Abinand Malve B.Tech (Elektronik ve Haberleşme) span> p> JawaharLal Nehru Teknoloji Üniversitesi span> p> 4
Anubhav Marwah & nbsp; BE (Makine Mühendisliği) p> UIET, Panjab Üniversitesi, span> p> Chandigarh span> p> 7 100
Anish Jain 115%; font-family: & quot; Calibri & quot; & quot; sans-serif & quot ;; mso-fareast-font-family: calibri; mso-fareast-tema-font: küçük-latin; mso-hansi-tema-font: küçük-latin; mso-bidi- font-family: & quot; Times New Roman & quot ;; mso-bidi-language: AR-SA "> BhartiAirtel (13 ay) span> span> p> 5 98
Ankita Deambi & nbsp; B.Com (Eco Başarıları ile) span> Panjab Üniversitesi GGDSD Koleji span> p> İş Deneyimi : span> p> p> Ernst & Young GBS Hindistan Pvt. Ltd. (12 aylık) span> p> 6 99
Chayanika Pandey & nbsp; BA (Hons) İşletme Ekonomisi p> Maharaja Agrasen Koleji, span> p> Delhi Üniversitesi < span> span> span> span> İş Deneyimi: S & P Capital IQ (4 ay) span> 8 101
Gagandeep Singh & nbsp; BE (Bilgisayar Bilimi) p> UIET, Panjab Üniversitesi, span> p> Chandigarh span> p> 9 102
Gaurav Kumar Gupta & nbsp; B.Tech (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği) Birleşik Mühendislik ve Araştırma Üniversitesi, span> CPTU span> p 48b> 10 103
Hemant Kumar mso-bidi-font-family: & quot; Times New Roman & quot ;; mso-bidi-language: AR-SA "> KPMG (12 ay) span> font> span> p> 12 105
Gurleen Kaur & nbsp; BE (Elektronik ve Haberleşme), p> Chandigarh Mühendislik ve Teknoloji Üniversitesi ve & nbsp; span> p> 11 104
Karan Verma & nbsp; B.Tech (Makina Mühendisliği) p> JamiaMilliaIslamia span> İş Deneyimi: span> p> ETA General Pvt. p> (35 ay) span> p> 13 106
N Krishna Teja Chalasani & nbsp; B.Tech (Elektronik ve Haberleşme) NIT, Bhopal span> İş Tecrübesi: span> p> p> Infosys Technologies Ltd. (23 aylık) span> p> 14 107
Nikhil Jain & nbsp; B.Tech (Bilgi Teknolojisi) p> NIT, Kurukshetra span> span> İş Tecrübesi: span> p> Makale span> Makemytrip (22 ay) p> 15 108
Parit Ahuja & nbsp; B.Tech (Elektronik ve Haberleşme) JamiaMilliaIslamia span> span> İş Deneyimi: span> p> > Tata Consultancy Services (TCS) (32months) span> p> 16 109
Rahul Soni & nbsp; BA (Hons) İşletme Ekonomisi p> SGTB Khalsa Üniversitesi, span> p> Delhi Üniversitesi < span> p> 19 112
Priyamvada Jha & nbsp; BA (Hons.) Ekonomi p> Miranda House College, span> p> Delhi Üniversitesi < span> p> 18 111
Rajat Jain & nbsp; BE (Enstrümantasyon ve Kontrol) p> NetajiSubhas Teknoloji Enstitüsü, span> p> University of Delhi span> p> CFA (ABD) - Seviye 1 Temizlendi span> span> İş Deneyimi: span> < / p> & nbsp; B.Tech (Elektronik ve Haberleşme) NIT, Jalandhar span> İş Tecrübesi: span> p> p> Compro Technologies Pvt. Ltd. Ltd (36months) span> p> 21 114
Reema Rai Miglani & nbsp; BA (Hons.) Ekonomi p> IndraprasthaColege Kadınlar için span> p> Delhi Üniversitesi < İş Tecrübesi: span> Kase Araştırması, Integreon (10 aylık) span> p> 22 115
Saket Kumar & nbsp; BE (Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği) p> Manipal Institute of Technology, span> p> Manipal Üniversitesi < / span> span> span> İş Deneyimi: 25 118
Rohit Dhanda & nbsp; B.Tech (Elektronik ve Haberleşme) Panjab Üniversitesi UIET, span> p> Chandigarh span> p> 24 117
Rohan Singh Deopa & nbsp; B.Tech (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği) RajkumarGoel Teknoloji Enstitüsü, span> GautamBuddh Teknik 59a Üniversitesi span> span> İş Tecrübesi: p> Universal Sompo General Co. span> p> 23 116
Sakshi Agarwal & nbsp; İşletme Araştırmaları Lisans (BBS) p> ShaheedSukhdev İş Araştırmaları Koleji, span> p> University of Delhi span> span> <585 p class = "MsoNormal" style = "margin-bottom: 0in; margin-bottom: .0001pt"> İş Deneyimi: span > Kurumsal Yürütme Kurulu (6 ay) span> 26 119
Sanidhya Yadav & nbsp; BA (Hons.) Ekonomi p> Hansraj Kolej, span> p> Delhi Üniversitesi span > p> 27 120
Shiffali Garg & nbsp; BE (Bilgi Teknolojisi) p> UIET, Panjab Üniversitesi, span> p> Chandigarh span> p> 28 121
Shivam Shivhare & nbsp; B.Tech (Elektronik ve Haberleşme) Krishna Engineering College, Gautam BuddhTechnical University, span> p> span> p 48b> 29 122
Sparsh Dua & nbsp; B.Tech (Bilgisayar Bilimleri ve Mühendislik) Jaypee Bilgi Teknolojileri Enstitüsü span> p> İş Deneyimi: span> p> 505 MAQ Yazılımı (7 ay) span> p> 30 123
Surjit Singh & nbsp B. DAV College Chandigarh, Panjab Üniversitesi span> p> 31 124
Udisha Agrawal BA (Hons.) Ekonomi p> Daulat Ram Üniversitesi, span> p> Delhi Üniversitesi < span> p> 33 126
Satyendra & nbsp; B.Tech (Elektrik Mühendisliği) BBDNITM, span> p> UP Teknik Üniversitesi span > p> 32 125
Vikas Kumar & nbsp; BE (İnşaat Mühendisliği) p> Birla Enstitüsü Mesra span> İş Deneyimi: span> p> < / span> p> span> Anand Consultants (18 ay) p> 34 127
Abhishek Dalal & nbsp; B.Tech (Elektronik ve Haberleşme), p> & nbsp; B.Tech (Elektronik ve Haberleşme), p> & nbsp; BE (Bilgisayar Mühendisliği) p> SSBT Koleji Engg. & amp; Tech., NorthMaharashtra University span> SRM TecholPvt. Ltd. (29 ay) span> p> 35 128
Ajay Singh p> p> & nbsp; BA (Hons.) İşletme Ekonomisi, p> & nbsp; B.Tech (Bilgisayar Bilimi), p> & nbsp; B.Tech (Elektronik ve Haberleşme), p> & nbsp; B.Tech (Otomobil), ITM Üniversitesi, Gurgaon p> p> & nbsp; B.Tech (Elektronik ve Enstrümantasyon), p> And Nbsp; Staj: Steel City Securities div> p> & nbsp; BA (Hons.) Matematik, İsa & amp; Mary p> / div> & nbsp; B.Tech (Elektronik ve Haberleşme), p> & nbsp; B.Tech (Elektronik ve Haberleşme), p> & nbsp; B.Com (Hons.), p> & nbsp; B.Com (Hons.), p>