Facebook
From Colorant Crow, 5 Months ago, written in Plain Text.
This paste is a reply to Re: Podanie LSPD from Bistre Tamarin - view diff
Embed
Download Paste or View Raw
Hits: 145
 1. ● OOC●
 2. Nick:  Steve312 Key-Drop.p
 3. Wiek: 19
 4. Doświadczenie w roleplay'u?:  ~250h
 5. Znajomość regulaminu serwera (1-10): 8
 6. Doświadczenie z frakcją (Gdzie, jak długo, na jakiej randze): Na kilku innych wyspach, ~200h jako lspd, największa ranga: porucznik
 7. Coś o sobie:
 8. Jestem osobą która w pełni może dogadać się z drugą osobą. Potrafię dobrze odgrywać sytuacje, RP.
 9.  
 10. ● IC ●
 11. Imię i nazwisko: Steve Monnarch
 12. Wiek: 35
 13. Historia wcześniejszych prac: dorywcze, sezonowe
 14. Dlaczego akurat ta frakcja?: Lubie szczególnie ten zawód, jednym z powodów może być praca mojego dziadka w policji, który pokazywał mi co robi, więc głównie stąd się wzieła moja pasja.
 15. Czy byłeś karany? Jeśli tak to za co?: NIE
 16. Czym się wyróżniasz i co wniesiesz do frakcji swoją obecnością?:
 17. Wyróżniam się np. sposobem komunikacji z drugą osobą, jestem osobą z ktorą można pogadać, nie tylko o pracy ale również o innych rzeczach. Wniose na pewno lepszą komunikacje oraz miłą atmosferę.
 18. Jakie posiadasz prawa jazdy? (kategorie): B
 19. Krótka historia postaci:Steve urodził się Rosji, jego rodzina jest uznawana za jednych z najbogatszych rodzin w Rosji. Posiada jednego brata o imieniu Jack. Razem z nim miał jako młody chłopak Steve wyjechał z miasta, ponieważ chciał się usamodzielnić. Nigdy nie wiedział tak na prawdę skąd jego ojciec ma tyle pieniędzy, więc postanowił się dowiedzieć. Steve odkrył, że jego ojciec należy do mafii, w której jest przywódcą. Nie zamierzał zostać ani minuty dłużej w domu, więc się spakował i razem z bratem wyjechali do Los Santos. Steve żył w strachu, ponieważ nie wiedział na ile zdolni są członkowie mafii ojca. Kiedy jego ojciec się dowiedział, że jego syn uciekł z domu natychmiast rozpoczął poszukiwania. Niestety Steve z bratem bardzo dobrze się ukryli w mieście i ten ich nie znalazł. Po kilunastu latach w mieście było głośno, ponieważ doszło do egzekucji w Rosji. Steve dowiedział się później, że jego ojciec zginął, a zabili go jego "koledzy" z mafii.  Jako dorosły chłopak, nie chciał, aby w mieście którym teraz żyje miały miejsce takie wydarzenia. Steve zaczął poważnie zastanawiać się co ma dalej robić, i doszedł do wniosku, że zostanie policjantem. Robił w tym kierunku dużo rzeczy, poprzez przygotowanie się fizycznie po naukę konstytucji. Steve po kilku miesiącach uznał, że jest już przygotowany i zapisał się do szkółki.
 20. Czy posiadasz doświadczenie? Jak tak, to jakie? (IC)
 21. List Motywacyjny
 22.  

Replies to Re: Re: Podanie LSPD rss

Title Name Language When
Re: Re: Re: Podanie LSPD Sweltering Gibbon text 5 Months ago.