Facebook
From Red Eider, 3 Years ago, written in Plain Text.
This paste is a reply to Syntezator mowy ,Online. from TextToSpeechRobot.Com - view diff
Embed
Download Paste or View Raw
Hits: 392
 1. Z głównym bossem może zmierzyć się 15 osobowa drużyna.
 2. Jeżeli braliśmy udział w walce z poprzednimi 6 bossami (w każdej misji w questlogu mamy "completed" ) możemy wejść w "Energy Gate" (fioletowa brama energii w Halls of Hope naprzeciwko pozostałych portali). Aby zmierzyć się z głównym bossem, należy podążać za mapką:
 3.  
 4. obrazek
 5.  
 6.  
 7. Pod koniec drogi zobaczymy resp Stone Rhino Stone_Rhino, które możemy oswoić za pomocą Astral Shaper Rune astral_shaper_rune.
 8.  
 9. obrazek
 10.  
 11.  
 12. Gdy zaś wejdziemy w niebieski ognik, znajdziemy się w pomieszczeniu z 15 płytkami oraz dźwignią.
 13.  
 14. Po pociągnięciu dźwigni pojawiamy się w pokoju z Animated_Sword, A_Shielded_Astral_Glyph oraz nieruszającym The_Astral_Source. Wyskakuje napis The Astral Glyph begins to draw upon bound astral power to expel you from the room!.
 15. Przy ustalaniu taktyki warto pamiętać, iż The_Astral_Source nie zmienia swojego położenia w trakcie walki, jednak nie zawsze jest w tym samym miejscu (możliwość do 16 pól, zawsze na północy głównego pokoju).
 16.  
 17. W czterech rogach znajdują się zielone teleporty prowadzące do Bound_Astral_Power. Południowy służy do bezpowrotnego wyjścia.
 18.  
 19. Teoria
 20.  
 21.  
 22. Najbardziej powszechna strategia:
 23.  
 24. Całą drużyną udajemy się do pierwszego z 4 możliwych zielonych teleportów z Bound_Astral_Power. Gdy życie potwora jest bliskie zeru, 14 osób wychodzi z pomieszczenia (osoba A zostaje) i biegnie do kolejnego zielonego teleportu powtarzając czynność. W tym czasie osoba A w pierwszym teleporcie zabija jak najszybciej Bound_Astral_Power i odczekuje 30 sekund. Przy każdym zabijanym Bound_Astral_Power występuje napis The destruction of the power source gained you more time until the glyph is powered up!, który świadczy o dodaniu naszego czasu do puli.
 25. Drużyna będąc w 2gim pomieszczenia pozostawia kolejną osobę - B, która pokonuje samotnie Bound_Astral_Power.
 26. Następnie A pomaga drużynie uporać się z kolejnym (prawdopodobnie 3cim) Bound_Astral_Power i powtarza swoje zadanie. Osoba B po odczekaniu 30 sekund może udać się do ostatniego portalu, w którym wszyscy wspólnie zabijają Bound_Astral_Power.
 27. Wychodzimy do głównego pokoju i zaniżamy życie The_Astral_Source w oczekiwaniu na przemianę w The_Distorted_Astral_Source lub pojawienie się Bound_Astral_Power w pierwszym pokoju.
 28. Następnie powtarzamy czynność zabijania Bound_Astral_Power w czterech pomieszczeniach.
 29. Po uporaniu się z ostatnim ustawiamy A_Shielded_Astral_Glyph jak najbliżej The_Astral_Source i używamy silnych obszarowych czarów w celu uderzenia obu potworów naraz (np. Terra Wave, Energy Wave). W momencie gdy The_Astral_Source zmienia swoją formę w The_Distorted_Astral_Source, drugi przeciwnik A_Shielded_Astral_Glyph przemienia się w An_Astral_Glyph i jest bardziej podatny na ataki, wyskakuje wiadomość Without the power of the source the Glyph loses its protection!.
 30. Mamy około 2 minuty i 40 sekund na zniszczenie An_Astral_Glyph. Następnie pojawia się The_Last_Lore_Keeper na środku pomieszczenia w towarzystwie podobnych mieczyków - Sword_of_Vengeance. Animated_Sword respią się do końca walki.