Facebook
From Frixen, 3 Months ago, written in Plain Text.
Embed
Download Paste or View Raw
Hits: 69
 1. Nick RevoXeV
 2.  
 3. wiek 15 ( w lipcu 16)
 4.  
 5. Dlaczego Ty?:(Minimum 5 rozbudowanych zdań): Myślę że się nadaje na lidera sapd, ponieważ byłem na wielu serwerach w pd . Ogarniam panel i komendy sapd itp. Myślę że w pomaganiu graczom jestem naprawdę dobry, gram dużo na serwerze (dziennie siedzę na mta około 5 godzin) i pomagam oraz szanuję graczy którzy są uczciwi wobec mnie i nie oszukują innych,  chciałbym zostać liderem sapd aby pomagać graczom, reagować na łamanie prawa  itd, znam podstawowe i najważniejsze komendy lidera sapd, znam dość dobrze serwer i graczy, staram sie pomagać graczom nawet bez lidera sapd. Nie nawidzę osób które oszukuja lub kłamia, chciałbym aby serwer bardziej się rozwinął i był na wyższym poziomie. Myślę, że zasługuję na lidera sapd ponieważ rozumiem większość problemów graczy, ponieważ byłem nim długi czas. Starałbym się nie podejmować decyzji zbyt pochopnie. Jestem osobą która nie wchodzi w konflikty z graczami ale czasami nie da się tego uniknąć. Szybko się uczę i nawiązuję nowe znajomości. Od dawna przyglądam się pracy sapd na różnych serwerach. Wiem, że jest to nie łatwe zadanie szczególnie pod wieczór gdy jest dużo graczy. Będę przyczyniał się do rozwoju serwera jak tylko potrafię. Jeśli akurat to mi się poszczęści, że dostanę rangę to będzie mi niezmiernie miło i będę się starał żeby tej rangi nie stracić. Jeśli by mi się nie poszczęściło to będę się starał jak najbardziej potrafię.
 6.  
 7. Coś o sobie?:(Minimum 3 zdań):Nazywam się Dominik. Mam 15 lat, pochodzę z Podkarpacia z małej wioski koło Rzeszowa i uczęszczam do I klasy technikum. Jestem wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną, o krótkich  włosach. Mam niebieskie oczy i codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy. Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafimy znaleźć sobie ciekawe zajęcie. Nauczyłem się też dystansu w sprawach spornych oraz wydawania sprawiedliwej kary dostosowanej do przewinień. Ale jak każdy człowiek posiadam również wady. Jedną z nich jest niestety lenistwo. Staram się z tym walczyć jak tylko mogę. Najlepiej pomaga mi w tym moja dziewczyna , która pilnuje żebym więcej czasu poświęcał nauce i czytaniu książek niż na graniu i obijaniu się. Nie zawsze jestem tym zachwycony i złoszczę się na nie za to, ale wiem że ma rację i często po tym się z nią godzę.Moje zainteresowania są dla nie których ciekawe,a dla innych typowe i nudne, ale mi się podobaną, od dosyć dawna bardzo lubię grać w ręczną, jeździć na motocyklu, programować i bawić się do rana (mimo tak młodego wieku (btw. nigdy nie paliłem i piłem),w  mniejszym stopniu mnie interesuje medycyna. Jednak moim głównym zainteresowaniem fotografia. Jeźdzę na motocyklu  którego kupiłem rok temu w kwietniu, jeździłem wcześniej na motocyklu na którym się wywaliłem i złamałem nogę w 2 miejscach z przemieszeniem, ten wypadek mógł się dla mnie skończyć bardzo tragicznie. Jak jesteśmy przy wypadkach to, nie dawno podczas jeźdzenia na rolkach stylem downhill wywruciłem się przy prędkości 60km/h i złamałem nos i się bardzo poobdzierałem, od tamtego momentu przestałem z jazdą na rolkach. Kocham filmy wojenne (W ciągu 2 tygodni oglądnąłem 94 filmów które trwały od 40 do 50 min. Gram w ligę legend od 3 sezonu (czyli już 5-6 lat).
 8. Dlaczego akurat SAPD (minimum 3 zdań rozbudowanych) : Ponieważ byłem dobry jako pd na innych serwerach mta, jak i fivem. Lubię tę frakcję bo jest dla mnie bardzo ciekawa, jest fajną opcją zarobkową.
 9. Umiejętności jazdy : Przez to że gram na padzie, mam większe umiejętności jazdy, oceniał bym je na 9/10.
 10. Umiejętności strzelania: Przez to że sporo czasu spędziłem w organizacji bloods na 4life która często była na dm, to mam wielkie umiejętności strzelania. 10/10
 11. Umiejętność odgrywania rp: Przez to że grałem na barbarosie na fivem, mam spore umiejętności rp, wedłóg mnie  9/10
 12. Akcja RP (minimum 5użyć akcji /me) : /me otwiera schowek, wyjmująć paralizator. /me Zakuwa zatrzymanego /me Wyciąga kajdanki celując drugą ręką w (nick). /me patrzy na (nick) wskazując na zegarek. /me dostaje padaczki
 13. List motywacyjny do administracji : Wiem że moje podanie nie jest najlepsze, ale gdybym to ja wygrał rekrutację, robiłbym wszystko żeby pd było najbardziej rozwinięte.
 14. Pozdrawiam RevoXeV