Facebook
From Naginacz, 3 Years ago, written in Plain Text.
Embed
Download Paste or View Raw
Hits: 12913
 1. INFORMACJE OOC:
 2. Jak masz na imię?: Kuba
 3.  
 4. Ile masz lat?: 18 lat
 5.  
 6. Mutacja (TAK/NIE): Tak
 7.  
 8. Coś o sobie (min. 4 zdania): Mam na imię Kuba, obecnie uczę się w Liceum nr4. Interesuję się głównie budownictwem, bronią oraz samochodami, grami oraz światem esportu. W wolnych chwilach ćwicze na siłowni oraz rozwijam inne pasje. Mam bardzo duże doświadczenie w RP na serwerze Strefa.rp Do tej pory odgrywałem kuriera, który został zmuszony pod groźbą śmierci do dostarczania nietypowych "paczek" dla członków gangu. Wplątał się on w końcu w mafijną intrygę, przez którą był on winien im dużą ilość gotówki. Niestety przez słabo płatną pracę kuriera musiał zacząć dorabiać na nielegalu. Łapał się wszystkiego, co tylko dostarczyłoby mu dużych pieniędzy w krótkim czasie. Zaczął on handlu narkotykami, przez co miał problemy z policją. Niestety nawet to zajęcie nie pozwoliło mu zwrócić całości długu. Z tego powodu został zmuszony do wzięcia udziału w napadzie podczas którego jego partner w zbrodni zdradził go, i wydał policji. Podczas ucieczki przez LSPD, został postrzelony w głowę, co skończyło się zgonem (CK).
 9.  
 10. Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198301453136/
 11.  
 12. Nick Discord (nick#1234): Naginacz#0108
 13.  
 14. Co to jest RP: ? Role Play jest dla mnie formą zabawy, która polega na wcielaniu się w różne role, które nie zawsze możemy pełnić w realnym życiu. Polega on na odgrywaniu danej postaci, poprzez przekazywanie jej myśli, uczuć i zachowań w ustalonym medium (w tym przypadku GTA). To, co chcemy swoją postacią wnieść jest ograniczone jedynie wyobraźnią aktora, dopóki wpasowuje się to w ogólne zasady dobrej zabawy, tak aby dać się bawić również innym.
 15.  
 16. Twoje doświadczenie RolePlay: Kilka serwerów FiveM oraz całkiem długi staż gry na serwerach Strefa.rp, wyspa rp, casa-rp, gta lifa którego obecnie nie ma.
 17.  
 18. INFORMACJE IC:
 19. Imię: Pablo
 20.  
 21. Nazwisko: Fado
 22.  
 23. Data urodzenia: 11/03/2000
 24.  
 25. Pomysł na postać:Niepozorna osoba, cicha, lecz pod przykrywką pracy winiarza szef gangu.
 26.  
 27. Historia postaci (min. 10 zdań): Pablo Fado, 23 lata, zbieg z Kanady. Jego ojciec był oficerem Canadian Security Intelligence Service. Aby spełnić rodzicielskie marzenia taty, postanowił również kształcić się w tym kierunku. Finalnie został członkiem kanadyjskich służb wywiadowczych. Jego zadaniem było zdobywanie informacji na temat nielegalnych handlarzy bronią na terenie kraju. W trakcie jednej z akcji jego tożsamość wyciekła do półświatka przestępczego. Od tamtej pory on i jego rodzina byli zagrożeni. Pablo zdecydował się na ucieczkę z kraju wraz ze swoją narzeczoną Isabelle. Niestety dzień przed planowanym wylotem gangsterzy napadli jego narzeczoną podczas kiedy wracała z zakupów. Żeby pokazać Pablowi, że jego życie niedługo się skończy, zabili ją i wysłali mu film z egzekucji. Wydarzenie to bardzo wpłynęło na psychikę Pabla, jak się później okazało, w skutek bardzo silnych emocji wykształciła się u niego druga osobowość (po czasie został zdiagnozowany z rozdwojeniem jaźni). Po stracie ukochanej zdecydował, że nie może ściągać niebezpieczeństwa na swoich bliskich i używając fałszywych dokumentów, nielegalnie emigrował do USA, stanu Los Santos, żeby tam móc zacząć nowe życie. Jako, że w USA nie mógł pracować jako tajniak, podjął się pracy winiarza, która jedynie była przykrywką. Było to spowodowane dwoma sprawami, po pierwsze, nie miał kwalifikacji ani zezwoleń do lepszej pracy. Natomiast drugi powód był bardziej powiązany z jego przeszłością. Dzięki nowej pracy mógł poznawać interesujących ludzi, a przy okazji ich tajemnice, które później mógłby wykorzystać, na przykład kiedy jego druga, bardziej mroczna osobowość zdecyduje się obudzić...
 28. Sytuacja:
 29. Okradasz sklep.
 30. W środku znajduje się właściciel sklepu oraz cywil.
 31. Obydwoje błagają abyś ich nie okradł lub nie zranił.
 32. Jakbyś odegrał tą sytuację i jakie działania podjął?
 33.  
 34. Na początku kazął bym się im uciszyć i nie uruchamiać alarmu, zakuł bym ich i podstawił pod drzwi sklepu od wewnętrznej strony, w razie wypadku przyjazddu policji. Następnie sprawdził bym wszystkie lokalizacje w poszukiwaniu pieniędzy i kosztowności. Po znalezieniu zrabował bym wszysstko, odkuł świadków i zagroził jak coś powiedza policji to ich odstrzele, po czym wchodz do samochodu z którego już wcześniej zostały ściągnięte blachy i odjeżdżam celując w zakładników.

Replies to Podanie Wl rss

Title Name Language When
Re: Podanie Wl Torrid Monkey text 2 Months ago.
Re: Podanie Wl Bistre Tortoise text 3 Months ago.
Re: Podanie Wl Sebastian text 3 Months ago.
lscm atomiś malrycy text 5 Months ago.
Re: Podanie Wl Putrid Mosquito text 1 Year ago.
Podanie Wl Malrycy text 1 Year ago.
Re: Podanie Wl Gracious Pelican text 1 Year ago.
Postac 1 olo69 text 1 Year ago.
Re: Podanie Wl Harmless Hedgehog text 1 Year ago.