Facebook
From Pixel, 5 Years ago, written in Plain Text.
Embed
Download Paste or View Raw
Hits: 265
 1. Nick Steam:
 2.  
 3.     � Why you CRY �
 4.  
 5. Wiek:
 6.  
 7.     18
 8.  
 9. STEAM ID 64:
 10.  
 11.     76561197960287930
 12.  
 13. Coś o sobie:
 14.  
 15.    Mam na imię Dominik, mieszkam w Warszawie. Chodzę do liceum. Lubie se pograć na kompiku oraz interesuje się mechaniką samochodową.
 16.  
 17. Doświadczenie Role Play:
 18.  
 19.     Doświadczenie mam bardzo duże ponad 500h na serverach RP GTA 5. oraz kiedyś bardzo dużo grałem w sampa na serverach RP.
 20.  
 21. Fabuła postaci:
 22.  
 23.     Vitalya Sergeyevich - imigrant ze wschodu, dokładnie Rosji. Jako nastolatek w rodzinnym kraju zajmował się tym samym co każdy Rosjanin w jego wieku - czyli pędzenie wysokoprocentowego samogonu, który potrafił udrażniać 60 letnie zardzewiałe rury. Do tego dochodzi driftowanie starą Ladą pod "Svetoforem" (taka ruska Biedronka), noszenie pełnego czarnego dresu adidasa ze sławnymi trzema paskami i wykonywanie przykuców pod klatką swojego komunistycznie wyglądającego bloku z fajką w ustach i za uchem podtrzymującą beret. Vitalya dorastał, co idzie ze znalezieniem sobie pracy. Ciężko mu szło na skupie butelek tuż obok swojej pędzarni, a pieniądze były potrzebne, bo rodzice straszyli internatem na Syberii. Sprzedając swoją ostatnią partię bimbru, postanowił zebrane pieniądze przeznaczyć na bilet do Stanów Zjednoczonych. Jeszcze nie wiedział co tam będzie robił, ale miał nadzieje, że spełni się jego "amerikańsky drim". Tułając się po Los Santos szukał tabliczek z napisem "Help wanted" na witrynach sklepowych, niestety bezskutecznie. Pewnego dnia wychodząc ze swojego 2 gwiazdkowego motelu w celu dalszej tułaczki po zatrudnienie, staje się świadkiem napadu na jubilera znajdującego się po drugiej stronie ulicy. Jeden z napastników został ranny przy ucieczce i nie zdołał dotrzeć do pojazdu, który miał wszystkich zabrać. Jego współpracownicy musieli go zostawić, aby przez niego nie zostali w tyle. Miękkie serce i wewnętrzny złodziejaszek Vitalyja nie pozwoliły mu, aby ranny porzucony kolega "po fachu" został złapany, więc szybko zaciągnął go przez ulicę do swojego motelowego pokoju i tam mu pomagał dochodzić do siebie. Co prawda trwało to kilka miesięcy, ale dzięki temu to zmieniło życie Vitalyja, bo poznał kogoś, kto wkręci go w świat przestępczy i jednocześnie zostanie jego życiowym przyjacielem. Nazywał się Adam, 29 letni Amerykanin, który był specjalistą od motoryzacji i świetnym kierowcą. Adam przedstawił mu swojego starego wuja, który był specjalistą od napadów, a dokładnie od planowania. Znajomość ta przerodziła się w status nauczyciela i ucznia, uczył go wszystkich swoich sztuczek jak oszukać system. Wuj Adama nosił przydomek Belfer i jego życiowym celem było wykonanie napadu idealnego. Niestety wiek Belfra nie pozwolił mu na dokończenie dzieła. Strata Belfra mocno odbiła się na Adamie oraz Vitalyji, ale przysięgli dokończyć dzieło swojego mentora. Vitalya po śmierci Belfra postanowił dokończyć dzieło swojego mentora i przywdział przydomek "Profesor".
 24.  
 25. Czego oczekujesz od Serwera?:
 26.  
 27.     Oczywiście dużo spędzonych godzin w ogarniętym towarzystwie oraz wyrozumiałości.  

Replies to Podanie SunriseRP rss

Title Name Language When
Re: Podanie SunriseRP Pixel text 5 Years ago.