Facebook
From Rollo, 4 Months ago, written in Plain Text.
Embed
Download Paste or View Raw
Hits: 131
 1. Wzór podania na drugą postać:
 2.  
 3. 3-cię imię (nick steam): Rollo
 4. Czas spędzony na wyspie: lekko ponad 3 miesiące
 5.  
 6. //Pierwsza postać//
 7. Imię i Nazwisko: Raul Layun
 8.  
 9. Krótka retrospekcja twojej pierwszej postaci: Były gangster chcący posmakować normalnego życia, lecz nie jest w stanie opanować się w legalnej pracy, nie czuje się w niej spełniony. Na początku dołącza do ,,czarnych" po rozpadzie do mafii.
 10.  
 11. Czym aktualnie zajmuje się Twoja postać: mafia administracji, postać eventowa
 12.  
 13. //Druga postać//
 14. Imię i Nazwisko: David o'Connor
 15. Historia postaci: David jest to osoba nie posiadająca rodziców. Od małe strasznie zdyscyplinowane dziecko. Cały swój czas poświęcał na doskonaleniu swojej figury, wyglądu, siły i wytrzymałości. Od 17 roku życia uczęszczał do szkoły policyjno - wojskowej. Po ukończeniu jej został przydzielony do dywizji mieszczącej się niedaleko paleto bay w forcie zancudo. W krótkim okresie udało mu się załapać koło traning devision tutejszej LSPD z pobliskiego miasta Los Santos. Gdzie pomagał w szkoleniu nowych kadetów. Z nieznanych przyczyn został przeniesiony do Syrii gdzie w ,,obronie świata" patrolował , pomagał w utrzymywaniu porządków w obszarze do jedo jednostki przydzielonym. Według raportu Davida był to 268 dzień w Syrii, wyjechali pod osłoną zmierzchu w konwoju pod dostawę świeżej wody, jedzenia i podstawowego zaopatrzenia higienicznego. W drodze powrotnej napotkali zbuntowanych mieszkańców którzy nie pozwalało im przejechać. Przykrywką buntu był brak dostępu do wody w mieście. David prowadził ostatni pojazd w konwoju i był w nim sam, ponieważ jego kompan przez chorobę nie był w stanie uczestniczyć w transporcie. Nagle wszyscy mieszkańcy się rozbiegli i rozpoczęły się fajerwerki. Wybuchły wszystkie 3 pozostałe pojazdy w konwoju nikt nie przeżył a David został zabrany do niewoli. Był tam trzymany przez cztery miesiące. Jego racje żywnościowe były znikome i przez bardzo długi okres głodował. Udało mu się uciec z prowizorycznego więzienia wroga przez niedopatrzenie nowego strażnika, który nie domknął okna. David został oddelegowany z powrotem do Los Santos jako bohater narodowy i ma wolną rękę jeżeli chodzi o służby.
 16. Jaka jest twoja postać (charakter, sposób odgrywania, szczególne zachowania): skala nie odzywa się prawie wlg jak nie musi, typowa szafa wojskowa
 17. Twój pomysł na grę: sztywnie trzymający się zasad policjant który nie odpuści żadnego mandatu ani kary i jest w pełni posłuszny szefowi, w przyszłości chce zrobić odział traning devision z rozbudowanymi akadiami.
 18. Krótka argumentacja / Podsumowanie:w godzinach porannych strasznie się nudzę i chcę spróbować swoich sił od drugiej strony barykady