Facebook
From Walloping Lion, 6 Months ago, written in Plain Text.
Embed
Download Paste or View Raw
Hits: 110
 1. Imię: Konrad.
 2. Wiek: 14
 3. Serial: 2463222F6808BFD90F9A2CBE893BF193
 4. Staż na serwerze: Około godziny, ale pomagałem Malentasowi i Takootowi kiedyś na wcześniejszym serwerze.
 5. Punkty reputacji: 0
 6. DBID: 3386
 7. Coś o sobie: Jestem Konrad, mam 14 lat, urodziny obchodzę 28 października, pochodzę z województwa Śląskiego i mieszkam niedaleko Dąbrowy Górniczej.  Jestem osobą spokojną, nigdy nie wchodzę w konflikty i nie zaczynam z kimś bez powodu, osobą miłą, zawsze z kimś pogadam, pośmieje się i takie tam, kulturalną, nie wykazuje swojej "dorosłości" ciągłym przeklinaniem, oczywiście czasami się wymsknie, również jestem bardzo pracowity, od dziecka zawsze chciałem pomagać aż do teraz, wszystkie swoje obowiązki wykonuje w 100% bez żadnych wymówek, wszystkie powierzone mi zadania są wykonywane, jestem bardzo koleżeński, świadczy to o tym, że do szkoły której uczęszczam jest duża ilość osób z którymi potrafię się dogadać, jak i również moi rówieśnicy z klasy. Wady które posiadam to, że jestem zbyt łatwowierny, nie jestem aniołkiem, zawsze coś przeskrobie z czego później wyciągam konsekwencje, zalety są podane powyżej.  Moje zainteresowania to przede wszystkim sport, z którym chce powiązać swoją przyszłość, ponieważ chce iść na studia o kierunku sportowym(A-WF), bardzo lubię grać w piłkę nożną, chodziłem kiedyś do klubu na pozycji bramkarza, może to być dziwne, ale zawsze uwielbiałem strzelać gole, grałem na pozycji pomocnika lub napastnika, a aktualnie gram na bramce gdzie mi idzie jeszcze lepiej, mam zamiar teraz zdać testy w Zagłębiu Sosnowiec, gdy są organizowane zawody w gminie to na nie jeżdżę, nie tylko z piłki nożnej, także z siatkówki i koszykówki. Ale żeby nie było, że jestem takim zapaleńcem to tak samo jako normalny nastolatek lubię sobie pograć w jakieś gry na komputerze czy konsoli, moja ulubiona tematyka to gry kooperacyjne, horrory, przygodowe, strzelanki czy też jakieś zręcznościowe. Z tego co pamiętam to moją pierwszą grą w którą zagrałem było GTA Vice City. Uczęszczam na sztuki walki, dokładnie na samoobronę, a nazwie Krav Maga. W wolnym czasie lubię sobie posłuchać muzyki, głównie rap oraz zawsze wychodzę na boisko żeby z chłopakami pokopać w piłkę.
 8. Czy miałeś styczność z rangą supportere?: Tak miałem, byłem na wielu serwerach w administracji, zaczynając od najniższego szczebla czyli właśnie rangi supportera. Cofnijmy się o 3 lata kiedy to pierwszy raz trafiłem na serwer SA:MP, gdzie trochę pograłem i pomyślałem "a gdyby tak zostać adminem?" No i do tego doszło, dostałem rangę Administratora, byłem bardzo pomocny, po kilku miesiącach awansowałem na EliteAdmin'a czyli zastępcę HeadAdmin'a, niestety nie chciało mi się już po roku grać. Serwer ten wspominam bardzo dobrze. Potem trafiłem właśnie na platformę MTA, gdzie przy szukaniu serwerów trafiłem na serwer RPG, gdzie troszkę pograłem, również podobnie tak samo napisałem podanie i się udało, zostałem supportem, następnie moderatorem, a zakończyłem na Administratorze. Kolejny serwer, również napisałem podanie i się dostałem, byłem tam jednym z najlepszych pomocników, w 1,5 miesiąca wykonałem 4 tysiące raportów, zakończyłem na randze Administratora po 3 miesiącach miałem 7,800+/- raportów. Mam nadzieje, że i tutaj będę miał zaszczyt styczności z rangą supporta.
 9. Zainteresowania: Tak jak pisałem, moje główne zainteresowania to sport, a jeszcze bardziej główniej to piłka nożna, gdzie gram na pozycji bramkarza. Również interesuje się grami komputerowymi i komputerami, ale od 3-4 roku życia gram w piłkę nożną. Sztuki walki typu Krav Maga.
 10. Posiadasz komunikator TeamSpeak3?: Tak, posiadam.
 11. Posiadasz sprawny mikrofon?: Tak, posiadam.
 12. Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera?: Tak, zapoznałem się i go przestrzegam.
 13. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na /duty?: Myślę, że bardzo długo, coś koło 6-7h dziennie, lecz nie będę pisał dokładności bo nie zawsze będę w stanie na serwerze przebywać, niedługo są wakacje, także z rodzicami zapewne będę część mojego czasu spędzał, 2 miesiące wolnego czyli zapewne będę chodził na treningi z Krav Magi bądź klubu z piłki nożnej, lub będę wychodził z kolegami na boisko pokopać czy też gdzieś wyjść posiedzieć, pogadać.