Facebook
From Gray Pig, 3 Years ago, written in Plain Text.
Embed
Download Paste or View Raw
Hits: 240
 1. Nick Steam:
 2.  
 3.     ✭ AsellPL
 4.  
 5. Wiek:
 6.  
 7.     ✭ 15
 8.  
 9. STEAM ID 64:
 10.  
 11.     ✭ 76561198152815409
 12.  
 13. Coś o sobie:
 14.  
 15.     ✭ Siema, mam 15 lat i chodzę do trzeciej klasy gimnazjum. Trybem RP zainteresowałem się około 5 miesięcy temu. Moje zainteresowania to granie w gry i oprawianie sportu.
 16.  
 17. Doświadczenie Role Play:
 18.  
 19.     ✭ Na serwerach RP nigdy nie miałem przyjemności grać, więc jedyne moje doświadczenie (jeśli można to tak nazwać) pochodzi z oglądania streamów/filmików z serwerów o tej właśnie tematyce.
 20.  
 21. Fabuła postaci:
 22.  
 23.     ✭ James pochodzi z małego miasteczka o nazwie Paleto Bay. Jego ojciec był szeryfem, a matka zajmowała się domem. Pewnego dnia, gdy James był w szkole usłyszał serię strzałów. Po powrocie do domu okazało się, że ktoś wszedł na komisariat i zaczął strzelać, niestety strzały trafiły jego ojca, który godzinę później zmarł w szpitalu. James na początku się załamał, ale zaczął chodzić do psychoga i po pół roku wszystko wróciło do normy. Po zakończeniu  uczenia James postanowił, że zmieni coś w swoim życiu, rzuci pracę i wyjedzie do Los Santos, wcześniej bywał tam tylko raz na kilka miesięcy. Po wyjeździe James nie umiał odnaleźć się w nowym świecie. Od początku miał duży problem przyzwyczajenie się do tak dużego miasta. James cały czas od przyjazdu do Los Santos szukał jakiejś pracy, ale niestety znajdował tylko prace dorywcze, więc aby dorobić postanowił przyjmować większość dobrze płatnych zadań. To sprawia, że przekonuje się, iż dzięki szybkim, nielegalnym źródłom zarobku jest w stanie dorobić się większych pieniędzy w szybszym czasie.
 24.  
 25. Czego oczekujesz od Serwera?:
 26.  
 27.     ✭ Od serwera oczekuję dobrego poziomu RP, miłej atmosfery, wyrozumiałej administracji, częstych updatów, a przede wszystkim dobrej zabawy i mile spędzonego czasu.