Facebook
From yokou, 4 Years ago, written in Plain Text.
Embed
Download Paste or View Raw
Hits: 7930
 1. Imię:Olaf
 2.  
 3. Wiek:16
 4.  
 5. Nazwa na Discordzie: Yokou3303#8634
 6.  
 7. Link do Steam:https://steamcommunity.com/id/twoja_stara_to_kurwa/
 8.  
 9. Co wiesz o RP? Co to jest, na czym polega?: RP, czyli Role Play to według mnie przywiązanie się do postaci i dosłowne wcielenie się w nią. Patrząc z oczu bohatera musimy odgrywać tą postać, tak jakbyśmy to byli my. Oczywiście można także wykreować swoją unikalną postać i się w nią wcielić. Oprócz tego RP to dobra zabawa i poznawanie nowych ludzi i odgrywanie ciekawych zdarzeń.
 10.  
 11. Doświadcznie w RP: Grałem na serwerze RP SA-MP w GTA SA oraz na innym serwerze RP w GTA V. Do tego oglądam dużo streamów RP właśnie z piątej części GTA.
 12.  
 13. Kilka słów od siebie: Od zawsze lubiłem odgrywać rolę jakichś postaci czy to w grach, czy to nawet w realnym życiu, więc myślę, że granie na tym serwerze trochę podszkoli moje zdolności aktorskie, bo przyznam że się aktorstwem troszkę interesuję.
 14.  
 15.  
 16.  
 17. Imię i nazwisko postaci: (Nie może być polskie)
 18.  
 19. Wiek postaci: 26
 20.  
 21. Historia postaci: (min. 150 słów) Jacob White - zamieszkaly w willy w miescie Detroit w stanie Michigan. Jego matka Marina White oraz ojciec  Jason White - prezes firmy Guidewire. Zostal wychowany bardzo rygorystycznie, Jacob w wieku 8 lat pod naukami swojego ojca potrafil juz programowac zaawansowane aplikacje oraz hackowac rozne serwery na swiecie. Przez wszystkie lata nauki był wyróżniającym się uczniem, szczególnie w matematyce i innych naukach ścisłych. W wyniku znajomosci ojca Jacob zaledwie w wieku 15 lat pracowal juz w ogromnej firmie IT w ktorej sprawdzial zabezpieczenia. Po ukonczeniu 18 lat przejal firme ojca w ktorej zajal miejsce prezesa a jego ojciec pozostal jako vice-prezes. W swoim zyciu bardzo udzielal sie w  rozne akcje charytatywne. Zostal odznaczony Nagrodą Księcia Asturii w dziedzinie Międzynarodowej współpracy w akcie uznania dla ich ogólnoświatowego wpływu na działania dobroczynne, oraz od prezydenta Stanow zjednoczonych otrzymal Medal Wolnosci. W tej chwili majatek Mr. White szacowany jest na około 200MLN dolarow.
 22.  
 23. Twój pomysł na grę/postać: (min. 50 słów): Mysle ze moja postac miala by cechy odzwierciedlajace mnie w prawdziwym zyciu, moja postac napewno byla by "takim mna" po czesci. Moim mlodzienczym marzeniem bylo zostanie kierowca taxi wiec mysle ze spelnie swoja role na serwerze. Bardzo tez interesuje sie motoryzacja. Mysle ze jak nabede troche doswiadczenia na tym serwerze to popytam administracje o prace mechanika.
 24.  
 25. Opisz jedną kreatywną akcję IC, którą chciałbyś/chciałabyś rozegrać z udziałem Twojej postaci: (min. 100 słów)Stoje sobie na parkingu jak gdyby nigdy nic, nagle podjezdza czarny samochod z dwoma typami, pakuja mnie do niego, knebluja i mowia ze bede ich zakladnikiem. Dojezdzamy do banku wyciagaja mnie z niego i prowadza do srodka. Gdy juz weszlismy okazalo sie ze bank jest rabowany przez inna grupe. Dochodzi do strzelaniny, ja rzucam sie na gdzies na ziemie i udaje zmarlego. Kula lataja nademna. Po chwili wpada policja i po kilku strzalach wszystko ucicha. Ja powoli otwieram oczy i sprawdzam czy zyje i ogolem wszystko jest na swoim miejscu, tylko kilka otarc po upadku. Podchodzi do mnie policjant wyjmuje skarpete z buzi i pyta czy wszystko ok i prowadzi mnie to czekajacej karetki przed wyjsciem, jedziemy do szpitala opatruja mnie i wypuszczaja, a ja dalej ide spelniac swoja zyciowa role, czyli prace jako taxi.