Facebook
From Beefy Meerkat, 1 Year ago, written in Plain Text.
Embed
Download Paste or View Raw
Hits: 149
 1.  
 2. [PODANIE PD] Imię Nazwisko
 3.  
 4. (IC)
 5.  
 6.     Imię i nazwisko: Markus Davik
 7.     Data urodzenia:24.03.1995
 8.     Poprzednio wykonywane zawody: Górnik
 9.     Czy byłeś karany?: Nie
 10.     Czym wyróżniasz się na tle innych kandydatów? (50słów): Jestem opanowany, umiem pracować w stresie. Lubię pracować z innymi. Staram się opanować sytuację bez użycia broni palnej. Nie jestem toksyczny, nie wyzywam innych na radiu. Mam duże poczucie humoru i dystans do siebie. Jeżeli zrobię błąd to staram się go nie zrobić drugi raz. Jestem odpowiedzialny i umiem dopilnować swoich obowiązków.
 11.     Dlaczego chcesz dołączyć do LSPD? (100słów): Ponieważ bardzo dobrze czuję się w tej pracy.Nie raz byłem policjantem na innych wyspach.Chcę zwalczać przestępczość w mieście ponieważ czasami widzę jak jest ona duża.Chcę pomóc obywatelom w mieście żeby czuli się bezpiecznie. Chcę też zacząć chronić miejsca takie jak krawiec czy górnik ponieważ te prace są najbardziej oblegane przez przestępczość.Chcę umilić atmosferę na radiu .Chce wnieść ciekawe akcje rp na wyższym poziomie.Myślę że jestem odpowiedzialnym funkcjonariuszem policji i wszystkie akcje które zostały źle odegrane lub poprowadzone przeze mnie to wezmę winę na siebie bez jakichkolwiek, wymówek ponieważ po co z siebie robić debila?
 12.  
 13.  
 14. (OOC)
 15.  
 16.     Wiek:(min 16 lat) 17
 17.     Doświadczenie z Policją: Doświadczenie z policją oczywiście że jest
 18.     Posiadasz mutacje? (Tak/Nie) Tak
 19.  
 20.  
 21.  
 22. Przez złożenie aplikacji oświadczasz, że wszystkie zawarte w niej informacje są prawdziwe i zgadzasz się na ich wykorzystywanie w procesie rekrutacji.
 23.  
 24. Zgadzasz się na przeszukania twoich nieruchomości oraz przesłuchania przez uprawnione osoby w dowolnym momencie służby. Zrzekasz się praw do wszystkich swoich nagrań, zdjęć i innych nośników danych pozyskanych, wytworzonych lub w jakikolwiek inny sposób zmodyfikowanych albo utworzonych podczas pracy w LSPD oraz prawa wykorzystania ich w sądzie lub jakimkolwiek innym urzędzie niż LSPD. Jesteś świadom zakazu ujawniania tajnych informacji bez zgody Komendanta LSPD.
 25.