Facebook
From el;o, 3 Years ago, written in Plain Text.
Embed
Download Paste or View Raw
Hits: 201
 1. Cześć, jestem Wiktor, znany również jako malcho. Od dzisiaj moje zainteresowania się zmieniły, i jestem spokojnym oraz miłym człowiekiem. Zmieniłem się, ten ban dał mi wiele do zrozumienia, na prawdę żałuje. Postanowiłem, że opuszczę inne teamspiki, aby dołączyć tutaj, jestem osobą która potrafi posługiwać się timspikiem, i jestem zupełnie innym człowiekiem niż kiedyś. Bardzo żałuje tamtego bana i kłótni z W.S ( if ju know what i mean ) - Bardzo Was kochałem swego czasu, i było mi bardzo smutno gdy dostałem bana. Byłem wtedy dla Was miły, po dostaniu bana uczęszczałem na odwyki, aby nie być tak toksycznym graczem, moje umiejętności w grach się podniosły, i jestem w stanie wygrać każdy ranked w cs'ie, potrafie banować / unbanować graczy teamspeaka, jestem aktywnym użytkownikiem, na prawdę bardzo żałuje tamtych czasów <3
 2.  
 3. Twój Nick: Malcho
 4.  
 5. Ile masz lat: 15,5 XD
 6.  
 7. Czemu akurat ty miałbyś dostać rangę Helpera: Ponieważ znam się na tym, i byłem tu kiedyś Helperem, ale się pokłóciłem, z bardzo przystojnym mądrym administratorem Devim. Ale jak pisałem, bardzo tego żałuje i chodziłem na odwyk. A noi po prostu mam pojęcie co do tego. Odjebałem trudno, każdy dostaje szanse.
 8.  
 9. Ile możesz poświęcić czasu dziennie: Jak dobrze wiecie, to byłem bardzo aktywnym Helperem po prostu raz mi odjebało ale żałuje tego, pozdrawiam. Więc dużo.
 10.  
 11. W skali 1-10. Jak potrafię się obsługiwać ts'em: Myślę, że 8.